Jump to content
Geplaatst:
comment_165810

Ik heb heel de tijd bijna robbing uncle sam uitgehaald, als je in dat magazijn met die forktlift de eerste 2 kratten haald van de 4 lukt dat gewoon goed, maar die daar agter saan komen er nooit op, waar ligt dit aan kan ook aan mij liggen anders moet ik andere pakken maar dats irri :angry:

Featured Replies

Geplaatst:
comment_166202

De Walktrough was erg handig. Bij mij stonden er vier dozen binnen en twee buiten. Had ze op een rijtje gezet, en steeds als ik klaar was met zo'n doos dan hielp ik Ryder met die leggermannetjes neerschieten!

Dan moet je volgens mij naar één of andere garage in Willowfield rijden. Drukte de hele tijd de toeter in, en dan gooit Ryder dozen naar ze.. :D

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.