Omdat ik weer eens zin had in GT1 wou ik vandaag mijn psx aansluiten op mijn JVC Teletext-tv'tje. Het hele zooitje werkte echter niet helemaal goed . Ik krijg wel het geluid van mijn psx en de game, maar daar doorheen gaat ruis. En ik krijg ook geen beeld (blauw beeld, meer niet). Ik heb de lens al schoongemaakt, daar ligt het dus niet aan. Ik heb wat gerommeld met de instellingen van mijn televisie, maar dat hielp geen steek.
Heeft iemand enig idee wat er fout zou kunnen gaan?
Overigens heb ik meerdere originele games geprobeerd te spelen, en is mijn psx niet omgebouwd.
Omdat ik weer eens zin had in GT1 wou ik vandaag mijn psx aansluiten op mijn JVC Teletext-tv'tje. Het hele zooitje werkte echter niet helemaal goed
. Ik krijg wel het geluid van mijn psx en de game, maar daar doorheen gaat ruis. En ik krijg ook geen beeld (blauw beeld, meer niet). Ik heb de lens al schoongemaakt, daar ligt het dus niet aan. Ik heb wat gerommeld met de instellingen van mijn televisie, maar dat hielp geen steek.
Heeft iemand enig idee wat er fout zou kunnen gaan?
Overigens heb ik meerdere originele games geprobeerd te spelen, en is mijn psx niet omgebouwd.