Geplaatst: 5 oktober 201014 jaren comment_1733476 Ik neem aan dat dit al een bekende bug/glitch is, maar altijd als ik met Niko in een auto zit en ik selecteer zijn mobieltje dan tikt hij het ruitje in van binnenuit (als deze nog heel is tenminste). Is dit een bekend 'probleem'?
Geplaatst: 5 oktober 201014 jaren comment_1733489 Ik ga hier nu al een tijdje mee maar ik heb nog nooit iemand zien praten over dit probleem. Ik heb er persoonlijk zelf ook nooit last van gehad?
Geplaatst: 5 oktober 201014 jaren comment_1733495 Ik heb het net gecontroleerd maar nee Het is niet zo.
Geplaatst: 5 oktober 201014 jaren comment_1733596 Ik heb mijn Niko nog niet kunnen betrappen op vernielzucht bij het bellen, enkel wanneer hij een wapen naar buiten steekt.
Geplaatst: 5 oktober 201014 jaren comment_1733627 Dan is waarschijnlijk dezelfde toets ingesteld voor het openen van je mobieltje en voor het schieten. Kijk dit even na bij Controls in het pauzemenu (bij Custom Mapping).
Geplaatst: 5 oktober 201014 jaren comment_1733638 Heb ik ook als ik de telefoon opneem met de linkermuisknop. Dat is namelijk dezelde toets als schieten waarbij eerst het ruitje wordt ingetikt. Wat ik altijd de is de telefoon 1 keer laten overgaan dan spaart niko het ruitje Bewerkt: 5 oktober 201014 jaren door PinganZ
Geplaatst: 6 oktober 201014 jaren Auteur comment_1733993 Heb ik ook als ik de telefoon opneem met de linkermuisknop. Dat is namelijk dezelde toets als schieten waarbij eerst het ruitje wordt ingetikt. Wat ik altijd de is de telefoon 1 keer laten overgaan dan spaart niko het ruitje dat is het inderdaad! Als ik de telefoon opneem dan gebeurt het. Dus niet bij het selecteren van de phone. Sorry voor het misverstand, maar ik ben blij dat er nog iemand dit 'probleem' heeft >>> Door Jacky-2007: We laten het topic nog even open, verzoek om slotje verwijderd. <<<
Ik neem aan dat dit al een bekende bug/glitch is, maar altijd als ik met Niko in een auto zit en ik selecteer zijn mobieltje dan tikt hij het ruitje in van binnenuit (als deze nog heel is tenminste).
Is dit een bekend 'probleem'?