Jump to content
Geplaatst:
comment_1751829

Na tijden niets van dit spel te hebben gehoord blijkt het spel L.A. Noire nog te leven. Er is namelijk een nieuwe trailer!

L.A. Noire wordt gemaakt door Team Bondi in samenwerking met Rockstar Games. L.A. Noire lijkt misschien wel een beetje op een GTA, maar dat is het totaal niet. Zoals de naam van het spel al zegt is het spel in film noir stijl en speelt het zich dus af in Los Angeles. Het spel is een donkere en gewelddadige detective thriller dat zich af speelt in het eind van de jaren '40. Een tijd waarin corruptie en geweld veel voorkwam in Los Angeles. Dit is tevens goed te zien in de film L.A. Confidential.

Op dit moment is er verder niet veel over L.A. Noire bekend, behalve dat het in de lente van 2011 uitkomt. Meer nieuws zal dus nog volgen.

  • Reacties 44
  • Bezichtigingen 10.4k
  • Created
  • Laatste reactie

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1751842

Dat is helaas nog niet duidelijk, en ik verwacht dat we met z'n allen met nog veel meer vragen zitten! Laten we hopen op binnenkort meer info over de gameplay in L.A. Noire. Trailer ziet er weer gelikt uit, overigens.

Geplaatst:
comment_1751843

Dat is helaas nog niet duidelijk, en ik verwacht dat we met z'n allen met nog veel meer vragen zitten! Laten we hopen op binnenkort meer info over de gameplay in L.A. Noire. Trailer ziet er weer gelikt uit, overigens.

Ben benieuwd, R* is de laatste tijd wel bezig met zeer goeie games GO R* :D

Geplaatst:
comment_1751883

Van wat ik heb gezien moet ik zeggen dat het er netjes uit ziet. Heeft inderdaad zoals al gezegd een beetje iets weg van Mafia 2, maar dan 'at the other side of the bars' (of misschien ook niet..?) Als het dezelfde sfeer weet over te brengen al Mafia 2 dan zal ik hem zeker in huis halen. Valt me op dat er de laatste tijd opvallend veel spellen uitkomen die in die periode afspelen of muziek ervan bij zich dragen. Ik kan het alleen maar toejuichen! :dans:

Geplaatst:
comment_1751947

Wat is gtagames toch traag met het brengen van nieuws :duh: , deze trailer was al aangekondigd. Waarom was dat niet vermeld..

Waarom gelijk traag? Dus je moet aankondigen dat er een nieuwe trailer komt? De echte fans houden de Rockstar Games site wel in de gaten en het is Gtagames dus dat gaat vooral over gta. Af en toe worden hier eens screenshots en trailers van andere rockstar games geplaatst maar that's it!

Geplaatst:
comment_1751972

Ziet er goed uit, wordt vast en zeker een topgame.

Maar Joriz, waarom staat dit topic in "Nieuws: GTAGames" en niet in "Nieuws: Rockstar Games"?

Geplaatst:
comment_1751978

Ik weet dat dit compleet offtopic is maar het heeft wel met LA Noire te maken..

weet iemand waar ik L.A. Noire nog kan pre-orderen (dat het dus naar mij toe gestuurd word enz).

Want bol.com heeft maar 3 betaalwijzen en ik kan geen van de 3 gebruiken :(

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.