Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1757746

mijn specificaties van de pc zijn

processor: Intel[r] core[TM] i7 cpu 860 2,80 Ghz

Ram geheugen: 6 Gb

64 bit

videokaart: nvioia geforce gt230

gr

Bewerkt: door filmpje

Geplaatst:
comment_1757847

Je hebt zeker een goede computer, al is je videokaart veel te slecht in vergelijking met je processor. Op welke settings speel je GTA IV?

Wat wel eens kan helpen is deze fix.

Bewerkt: door Hanneswasco

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1757868

maar het vreemde is als ik gta4 esisodes from liberty city opstart

doet deze het wel goed

maar welke videokaart raad je me aan dan

Bewerkt: door filmpje

Geplaatst:
comment_1757892

Zet schaduwen eens op Low of helemaal uit, kijk of het dan verbetert. Zelfs op de beste videokaarten stottert het met schaduwen op High en zeker Very High.(al lijkt je framerate prima te zijn)

Als je een retail versie hebt is het ook een optie om te spelen met de 1.0.4.0 patch, die een ander systeem gebruikt voor schaduwen dat geen last heeft van stotter.(de patch die het 'nieuwe' systeem bracht zou juist de prestaties moeten verbeteren, mooi niet dus voor de meeste mensen)

Bewerkt: door warhoofd3

Geplaatst:
comment_1757986

Dan zal ik de instellingen nog wat verder verlagen, je hebt natuurlijk niet de beste videokaart.

De View Distance en Detail Distance op ongeveer 10-20 zetten kan al een goed begin zijn(dan worden objecten op afstand ook minder korrelig, maar natuurlijk minder gedetailleerd).

Reflecties in GTA4 zijn hoe dan ook niet echt scherp te krijgen, dus ik raad aan Reflection Resolution op low te zetten. Water Quality verlagen kan ook behoorlijk helpen.

Als je wat hogere instellingen wilt kan een betere videokaart zeker helpen(Je processor is prima voor GTA4), maar verwacht geen wonderen. Geen enkele PC draait GTA4 soepel(35+ FPS) op maximale instellingen!

Bewerkt: door warhoofd3

Geplaatst:
comment_1757996

okee warhoofd3 thanks maar zou je voor mij kunnen kijken welke videokaart ik moet hebben

ik heb en hpe-350nl en scherm hp x23 led beeldscherm

Je zou voor een GTX 580 of HD 6870 kunnen gaan. :Y

Geplaatst:
comment_1758081

NP. Klaag ons niet aan als je niet tevreden bent met het resultaat, zoals eerder genoemd zal GTA4 op geen enkele hedendaagse PC perfect draaien op maximale instellingen!('perfect' is subjectief, maar de meeste mensen vinden 30+FPS wel prettig)

Bij veel andere moderne spellen kan een videokaart uit dat kaliber in ieder geval wel een wereld van verschil maken.

Bewerkt: door warhoofd3

Geplaatst:
comment_1758093

op welke specifie moet ik letten bij een videokaart welke zijn het belangrijks

Benchmarks(frames per second), temparaturen en geluidsproductie om er een paar te noemen.

Dat is niet af te leiden van de specificaties, het enige wat interresant voor jou als consument is hoe de videokaart in de praktijk zijn werk doet.

Neem eens een kijkje op bijvoorbeeld de reviewsectie van Tweakers.net, Tomshardware en Techpowerup.

Simpel gezegd, volgens Techpowerup heeft een GT230 gemiddeld 28% van de prestaties van een Radeon 6870(bron). Dat is een gemiddelde van meerdere spellen, en hoeft dus niet voor GTA4 te gelden.

Ik raad je aan om je zelf een beetje in videokaarten & PC gaming te verdiepen voordat je een nieuwe koopt, om teleurstellingen te voorkomen.

Bewerkt: door warhoofd3

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.