Geplaatst: 1 december 201014 jaren comment_1760541 Hey iedereen, Degene die het spel al uit gespeeld hebben... Als Roman's garage afbrandt komt er toch een nieuwe? Hij had het over een nieuwe garage in BAWSAQ. Waar ligt dat en waar is de garage van Roman? Hij had dat dacht ik gezegd via phone. Thx
Geplaatst: 1 december 201014 jaren comment_1760558 Roman krijgt naar het afbranden van zijn garage geen 'nieuwe garage' meer. Ik geloof dat hij zijn werk voortzet in de garage van Brucie. En dat ligt hier.
Geplaatst: 1 december 201014 jaren comment_1760635 Roman krijgt naar het afbranden van zijn garage geen 'nieuwe garage' meer. Ik geloof dat hij zijn werk voortzet in de garage van Brucie. En dat ligt hier. Hij koopt echt wel een nieuwe garage hoor, maar hij vertelt nooit precies waar deze zich bevindt en niemand heeft de garage volgens mij ooit gevonden. Bewerkt: 1 december 201014 jaren door Hanneswasco
Geplaatst: 1 december 201014 jaren comment_1760647 Hij zegt wel dat ie een nieuwe garage heeft gekocht maar niemand heeft hem nog ondekt
Geplaatst: 2 december 201014 jaren comment_1760781 Ook niet gek als hij niet in het spel zit. Roman heeft het over "floating on the BAWSAQ", dat ze er aandelen moeten gaan doen.
Hey iedereen,
Degene die het spel al uit gespeeld hebben...
Als Roman's garage afbrandt komt er toch een nieuwe? Hij had het over een nieuwe garage in BAWSAQ. Waar ligt dat en waar is de garage van Roman? Hij had dat dacht ik gezegd via phone.
Thx