Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

import & export??

't klinkt misschien een beetje dom ;) maar wat bedoelen ze toch met import en export van auto's in gta san andreas..? en hoe kan je dat dan doen?! ik snap er niet zoveel van :puh: want ik wil zo'n slamvan krijgen, daarom heb ik bij walktrough gekeken waar je em kan vinden en dan staat er: Export gerelateerd wat bedoelen ze daarmee?? <_<

Featured Replies

haha :lol:

Als je slamvan wilt moet je gewoon ff zorge dat je bij de missies van San Fierro bent en dan ff terug rijden naar Los Santos dan rijden er oppeens heeeeel veel rond :D B)

Import en Export missies zijn missies bij een autoshop of hoe je het noemen wilt (Wang Cars heet het) Daar moet je dan auto's verzamelen en dan daar afleveren enzo....

Ze bedoelen met dat geexporteerd denk ik dat je hem nadat je hem afgeleverd heb kan je em kopen daar d8 ik :unsure:

Ja eerst ervoor zetten dan in die geele kraan gaan

  • Author

eeuuhh.. ik snap er niet zoveel van maar die missie heb il al gehad volgens mij... ik zie ze helemaal niet rijden... op dit moment! maja... weet iemand ook waar ze VEEL rondrijden?

  • Author

en waar is die wang cars dan? waar je die auto's kan afleveren enzo.. <_< ? ;)

Wang Cars zit tegen over je garage in San Fierro maar je kan daar pas dingen doen als je minimaal in de auto school alles brons heb ;)

Ik kwam ze trouwes gewoon tegen in Los Santos en er is oook een vaste plek voor de slamvan k zal wel ff plattegrondje zoeken dan vertel k je daar op ook meteen waar Wang Cars ligt ;)

  • Author

ik heb een 100% savegame gedownload :rolleyes: B) Ja ik geef toe ik cheat ;) maar, ik ben al naar wang cars geweest en daar kon ik alleen maar racen:S niet importeren enzow!:S weet iemand hoe dat wel kan?

Volgens mij kan je alleen racen daar.

@gamerr,

Je heb al twee keer een dubble post gedaan,dat mag niet want het staat in de regels,als je de forum regels nog niet gelezen heb:Kijk dan hier

;)

importeren kan alleen in de haven van sf bij een gele kraan en een groot schip

Wang Cars zit tegen over je garage in San Fierro maar je kan daar pas dingen doen als je minimaal in de auto school alles brons heb ;)

Ik heb alles al zilver in die auto school... maar ik zie bij wang cars ook nergens waar je een missie moet doen ofzow... :rolleyes:

Wang Cars zit tegen over je garage in San Fierro maar je kan daar pas dingen doen als je minimaal in de auto school alles brons heb ;)

Ik heb alles al zilver in die auto school... maar ik zie bij wang cars ook nergens waar je een missie moet doen ofzow... :rolleyes:

Je moet eerst wang cars kopen en dan kan je die missies doen bij je garage.

hoe kan je em dan kopen>?

Als je de Driving School hebt uitgespeeld ga je naar Wang Cars en zul je een icoontje zien ronddraaien (zoals je een huis zou kopen) en daar stap je dan in, betaal je en je hebt hem gekocht. ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.