Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1778372

Ziet er heel prima uit, alleen vind ik de wielen niet vet: vooral de velgen zijn te simpel, te wit, en passen niet bij de sfeer die het geheel uitstraalt. Je zou er beter zo'n (klik) texture op kunnen plakken.. Het chassis ziet er ook prima uit, leuke combinatie en inspiratiebronnen, alleen iets te 'clean' voor zo'n door-de-modder-crossen SUV (aan die wielen te zien ^_^). Jij kunt GTA-modding ook niet helemaal van je afzetten, volgens mij ;).

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1778386

Klopt volledig.

De ''velgen'' zijn nog gewoon blanco zonder textuur bloos.gif. net zoals de body.

en inderdaad kan GTA-modding niet van me afzetten. zo nu en dan een paar uurtjes bezig. en dan speel je het spel zelf en dat ben je dan na 10 min. beu. :bonk:

zal me morgen nog een paar uurtjes bezig houden. :cya:

Geplaatst:
comment_1778529
en inderdaad kan GTA-modding niet van me afzetten. zo nu en dan een paar uurtjes bezig. en dan speel je het spel zelf en dat ben je dan na 10 min. beu. :bonk:

Ik weet wat dan een goede oplossing voor jou is: MTA :puh:. Daar kun je je ei kwijt op het gebied van GTA modding en het blijft interessant :puh:. Ik spreek uit ervaring natuurlijk :clown:.

Geplaatst:
comment_1778598

Waneer is ie te downloaden? :eten:

als het af is :dans:.

zal nog niet voor vandaag zijn. moet dadelijk het oude jaar gaan afsluiten. m.a.w. (van 15h tot 9h s'morgens zuipen) :cab:

Toe maar weer! :bier:

  • 3 maanden later...
Geplaatst:
  • Auteur
comment_1822548

het was een zeer zware kater geworden waar ik sinds vandaag weer vanaf ben dus heb maar weer wat gekloot.

en wat een raar formaat van afbeeldingen

kweet het het chrome is te licht en de banden te donker (om de banden helemaal te kunnen zien)

gallery14i.jpg

gallery15xm.jpg

gallery16ua.jpg

gallery17d.jpg

Bewerkt: door EXIT

Geplaatst:
comment_1822839

ik zou de chrome textures donkerder maken en banden textures lichter maken (een auto banden zijn niet zwart maar rubbergrijs)

maar ik zou ook sjieker vinden als de wielen kleiner zijn en een beetje meer bij de wielkassen komen want nu is het net een jeep dat de hemel wilt bereiken

maar sjieke project is het wel :)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.