December 31, 201015 yr Hoe bestuur je vliegtuig, Ja zon kleintje of zo'n jet of die hele grote in die garage, hoe bestuur je die dingen voor PC? Want ik kom nooit recht op de Baan, want ik kan niet vinden, hoe je kan sturen enzo.. Alvast bedankt !
December 31, 201015 yr Je kan met de Q en de E sturen naar Links en Rechts Of het is met de A en de D om naar links en rechts te gaan Moet je zelf even kijken Met de W en de S kan je naar achter
December 31, 201015 yr Je uitleg klopt niet Ultimate-Killer, want er is wel degelijk een verschil tussen Q en E en A en D. Met Q en E ga je naar links en rechts met je staartroer, dus je hoogte blijft hetzelfde, maar dan een andere richting op. Met A en D (of de pijltjes links en rechts) ga je naar lniks en rechts door weliswaar een bocht te nemen, dus je vliegtuig kantelt om het zom maar te zeggen. Met W (pijltje omhoog) ga je naar voren en met S (pijltje omlaag) rem je.
December 31, 201015 yr Hoe ik vlieg is gewoon W en S voor voor en achter te gaan En Q en E om een beetje te sturen En de pijltjes <- en -> om te sturen enzo
December 31, 201015 yr Zoals Jesperkaj al zei, stuur je met Q&E het staartroer. Hiermee kun je gemakkelijk een bocht maken, vooral op de grond. Staartroer: Met W&S laad je de motoren harder of zachter draaien. Met andere woorden je kunt vooruit en achteruit (laatste enkel op de grond). Met A&D (En ook de pijltjes links en rechts, maakt niet uit welke je gebruikt) beweeg je de rolroeren op de vleugels. Rolroeren: Met pijltjes omhoog en omlaag beweeg je het hoogteroer. Hoogteroeren: Door dit een beetje te oefenen krijg je het vanzelf onder de knie. Plaatjes zijn overigens eigendom van Wikipedia, maar in GTA werkt het principe gewoon hetzelfde. Edited December 31, 201015 yr by Basssss
January 1, 201115 yr Author Hoe ik vlieg is gewoon W en S voor voor en achter te gaan En Q en E om een beetje te sturen En de pijltjes <- en -> om te sturen enzo Oke, en hoe trek je je wielen in? Want dat kan ik niet vinden, en dat vliegt een beetje lastig.. heel veel zeggen dat het de + toets is, maar die doet het niet...
January 1, 201115 yr Hoe ik vlieg is gewoon W en S voor voor en achter te gaan En Q en E om een beetje te sturen En de pijltjes <- en -> om te sturen enzo Oke, en hoe trek je je wielen in? Want dat kan ik niet vinden, en dat vliegt een beetje lastig.. heel veel zeggen dat het de + toets is, maar die doet het niet... met de 2 meestal trouwens bij sommigen vliegtuigen kunnen de wielen niet in maar komt er rook achter het vliegtuig uit
January 1, 201115 yr Hoe ik vlieg is gewoon W en S voor voor en achter te gaan En Q en E om een beetje te sturen En de pijltjes <- en -> om te sturen enzo Oke, en hoe trek je je wielen in? Want dat kan ik niet vinden, en dat vliegt een beetje lastig.. heel veel zeggen dat het de + toets is, maar die doet het niet... met de 2 meestal trouwens bij sommigen vliegtuigen kunnen de wielen niet in maar komt er rook achter het vliegtuig uit Het is de + toets op het nummeriek toetsenbord.
January 1, 201115 yr kijk even of je hebt veranderd hebt,staat bij de controls in het 'options' menu.
January 1, 201115 yr met de 2 meestal trouwens bij sommigen vliegtuigen kunnen de wielen niet in maar komt er rook achter het vliegtuig uit Het is de + toets op het nummeriek toetsenbord. Het is beide. Numpad + en de normale 2 trekken de wielen in indien dat mogelijk is.
January 2, 201115 yr Ik wist ook niet hoe je een vliegtuig bestuurde, maar nu weet ik het! Iedereen: Bedankt
Hoe bestuur je vliegtuig, Ja zon kleintje of zo'n jet of die hele grote in die garage, hoe bestuur je die dingen voor PC?
Want ik kom nooit recht op de Baan, want ik kan niet vinden, hoe je kan sturen enzo..
Alvast bedankt !