January 5, 201115 yr weet iemand hoe ik zo makkelijk mogelijk kan dansen op de ps2 ik vind het nogal moeilijk
January 5, 201115 yr Ik kan maar een ding zeggen... veel oefenen. Of het iemand ander voor je laten doen. Edited January 5, 201115 yr by gtaewald
January 5, 201115 yr Blijf je concentreren op de pijlen die voorbij komen, uiteindelijk krijg je een automatisch ritme te pakken. Kijk ook even op WikiGTA voor meer handige tips en informatie.
January 15, 201115 yr Ja zoals de anderen zijden niet laten aflijden En als je de misie echt niet lukt probeer het morgen dan ben je minder zenuwachtig Dat werkte wel bij mij (als je in een dag al 5 misies gedaan hebt ben je eigelijk een beetje moe en ben je minder geconcentreerd )
January 15, 201115 yr Als je gespannen bent zal deze missie inderdaad niet lukken, je moet er gewoon relaxt voor zitten en jezelf vermaken en niet vermoeien. Zolang je gewoon rustig zit en het voor je plezier doet, MOET het lukken!
April 8, 201114 yr Deze missie is eigenlijk makkelijker dan cesar vialpando. Je hebt hier geen tegenstanders en kunt in alle rust gaan dansen. Paar missers is hier niet erg. Zolang je maar aan die 2500 of erboven komt. En dan bus kapen, wegscheuren en het in de garage pleuren.
weet iemand hoe ik zo makkelijk mogelijk kan dansen op de ps2 ik vind het nogal moeilijk