Ik ben nog steeds geïnteresseerd in Ps2-games, de Ps2 is immers nog altijd een degelijke console. Natuurlijk probeer ik, net als iedere gamer, de games zo goedkoop mogelijk te krijgen. Weet iemand nog enkele sites/online winkels waar je betrouwbaar (tweedehandse) Ps2-games kunt kopen voor een zacht prijsje? Ik ben geïnteresseerd in allerlei soorten games, winkels gespecialiseerd in RPG's, tweedehandsgames, racers, etc. zijn ook welkom. Uiteraard ben ik bekend met Marktplaats en Ebay.
Ik ben nog steeds geïnteresseerd in Ps2-games, de Ps2 is immers nog altijd een degelijke console. Natuurlijk probeer ik, net als iedere gamer, de games zo goedkoop mogelijk te krijgen. Weet iemand nog enkele sites/online winkels waar je betrouwbaar (tweedehandse) Ps2-games kunt kopen voor een zacht prijsje?
Ik ben geïnteresseerd in allerlei soorten games, winkels gespecialiseerd in RPG's, tweedehandsgames, racers, etc. zijn ook welkom. Uiteraard ben ik bekend met Marktplaats en Ebay.
Bewerkt: door Dotz