Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

[RDR] Rare dingen

Hey,

Heb jij ook last van dat als je aan het stelen bent dat, bijvoorbeeld een kast open doet of een kist of een bank beroofd, dat er dan altijd iemand is die het ziet, terwijl die gewoon buiten staat? Dat diegene de sherrif erbij gaat roepen en hij je niet eens gezien had moeten hebben. Of dat als je iemand wilt beroven hij altijd weg rent, terwijl dat als je onder schot zou staan dat je dan niet naar je pistool pakt of wegrent, dat zou denk ik niemand horen te doen want dan weet je dat je er dan geweest bent. Ik vindt, als dat zou kunnen door een update, dat daar een fix voor zou moeten komen die je kan downloaden, bij mij dan via Xbox Live. Vindt jij dat ook?

Ik heb daar dus wel last van. Het probleem is gewoon dat iemand je te snel ziet of niet hoort te zien. Kijk, je zou misschien net voor het raam in een gebouw kunnen gezien worden maar dat betekend dan nog niet dat iemand die zelf misschien ook in een gebouw zit, een verkoper of zo of een koper of iemand anders, dat die je dan ziet en je meteen gaat verlinken? Dat hoort toch niet? Of wel, is het reallistisch of niet?

>>> Door Kai-ShockWave: Poll verwijderd, voegt niks toe. <<<

Featured Replies

*bump?*

Een topic hierover lijkt me wel zeer onnodig, maar je vraagt wel om antwoorden en meningen dus reageer ik toch maar even ;)

Ik heb hier ook last van gehad tijdens het spelen van de game, maar zo'n probleem is het toch niet? Zeer leuk dat je kan stelen, maar ga gewoon oldskool geld verdienen door te gaan werken (in dit geval missies doen).

Dit hoeven ze naar mijn mening ook niet te fixen. Zo erg is het niet :puh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.