Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1792088

Hey iedereen,

Ik heb een probleem en dat is dat mijn ping soms rond de 500 is. Terwijl die normaal rond de 50-60 ligt. Dit ligt niet aan het spel (Black Ops) want ik heb hetzelfde probleem op teamspeak 3. Als ik ga gamen heb ik meestal toch geen problemen, maar dan soms word mijn ping echt zo hoog rond de 900 en dan 1 sec later weer 50, weer een paar seconden laten 500 enz. Hierdoor loop ik ingame en word ik ineens terug tezet. Ik heb mij pc al gescant met MBAM en F-Secure. MBAM heeft 2 malware's gedelete en F-Secure 3 virussen en 1 riskware. Maar ik blijf hetzelfde probleem hebben. Ook draait er naar mijn weten niks apparts.

Shotyoudie

EDIT: En het ligt ook niet aan andere pc's bij ons thuis die aan het downloaden zijn. Want die staan niet aan.

Bewerkt: door shotyoudie

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1792119

andere internetgebruikende applictaties aan staan?

Skype, Teamviewer 3, XFire, Steam. Deze heb ik eigelijk altijd aanstaan en had ik twee weken geleden ook toen ik dit probleem nog niet had.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1792580

Gebruik je een draadloze verbinding? Die kunnen nog wel eens instabiel zijn. Bijvoorbeeld als je buren besluiten om ook eens lekker draadloos te gaan internetten. :)

Nee, ik gebruik een LAN Kabel over het stopcontact.

  • 10 maanden later...
Geplaatst:
comment_1910667

Ik heb via msconfig gezet dat alleen de programmas die op moeten starten, worden opgestart. En nu is het weer normaal. :?

Sorry voor de bump, maar ik exact hetzelfde probleem.

Wat bedoel je met ''programma's die op moeten starten''?

Geplaatst:
comment_1910701

De programma's die cruciaal zijn voor het correct gebruiken van het besturingssysteem/hij vaak gebruikt.

Hij doet dit door op het "Windows" Knopje op het toetsenbord te drukken, en tegelijkertijd op de "R" knop te drukken. Je ziet dan een schermpje. Als je "msconfig" in het schermpje intikt en dan op "OK" drukt krijg je een scherm. Ga dan naar "Startup" en vink de programma's aan die jij wilt laten opstarten als je de computer opstart. Zodat je de onnodige programma's die je nooit gebruikt uit kan zetten. Klik dan op "OK" en klaar is Kelwin.

Wat, hoe kon ik die bump overzien? Sorry, verwijder dze post ofzo maar. lol

Bewerkt: door Fezz

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.