February 17, 201115 yr als ik verbinding met mijn thuisnetwerk wil maken dan moet ik het wachtwoord invoeren en dan doe ik dat, en dan zegt ie: Geen verbinding mogelijk? terwijl het gister wel gewoon kon?
February 17, 201115 yr als ik verbinding met mijn thuisnetwerk wil maken dan moet ik het wachtwoord invoeren en dan doe ik dat, en dan zegt ie: Geen verbinding mogelijk? terwijl het gister wel gewoon kon? Heb je Google geprobeerd? - Misschien is je Wi-Fi per ongeluk uitgezet? - Ipod Touch opnieuw starten, en nog een keer proberen?
February 17, 201115 yr Author als ik verbinding met mijn thuisnetwerk wil maken dan moet ik het wachtwoord invoeren en dan doe ik dat, en dan zegt ie: Geen verbinding mogelijk? terwijl het gister wel gewoon kon? Heb je Google geprobeerd? - Misschien is je Wi-Fi per ongeluk uitgezet? - Ipod Touch opnieuw starten, en nog een keer proberen? heb het doorgelezen en geprobeerd maar werkte niet. misschien de stekker van min router eruit trekken?
February 17, 201115 yr als ik verbinding met mijn thuisnetwerk wil maken dan moet ik het wachtwoord invoeren en dan doe ik dat, en dan zegt ie: Geen verbinding mogelijk? terwijl het gister wel gewoon kon? Heb je Google geprobeerd? - Misschien is je Wi-Fi per ongeluk uitgezet? - Ipod Touch opnieuw starten, en nog een keer proberen? heb het doorgelezen en geprobeerd maar werkte niet. misschien de stekker van min router eruit trekken? Goed idee Reset kan vaak niks kwaads(tenzij je een harde reset doet).
February 18, 201115 yr Author en nog een ander vraagke: zijn er apps waarmee je kan kleuren etc? bijvoorbeeld paint maar dan op de ipod touch?
February 18, 201115 yr en nog een ander vraagke: zijn er apps waarmee je kan kleuren etc? bijvoorbeeld paint maar dan op de ipod touch? Jaa, die zijn er zeker, sketchbook is ongeveer de beste, maar die is betaald. Volgens mij heeft heb je ook Doodle ofzo.
als ik verbinding met mijn thuisnetwerk wil maken dan moet ik het wachtwoord invoeren en dan doe ik dat, en dan zegt ie: Geen verbinding mogelijk?
terwijl het gister wel gewoon kon?