Geplaatst: 2 juli 200519 jaren comment_169581 ik zit nu bij sweet's girl als missie ik weet wel waar sweet is ik moet hem gaan redden maar met wat of hoe zou ik het het beste doen? het zou fijn zijn als iemand het zei.
Geplaatst: 2 juli 200519 jaren comment_169583 Kijk eens in de Walktrough. Rij naar daar,neem een sterk wapen mee en schiet iedereen af. Steek je ergens weg achter een muurtje,dat gaat het best. Dan moet je terug naar Ganton rijden,ze achtervolgen je wel maar dat moet geen probleem zijn. @Need my speed: Het zijn geen Ballas hoor. Bewerkt: 2 juli 200519 jaren door Dragonmaster
Geplaatst: 2 juli 200519 jaren Auteur comment_169586 Kijk eens in de Walktrough. Rij naar daar,neem een sterk wapen mee en schiet iedereen af. Steek je ergens weg achter een muurtje,dat gaat het best. Dan moet je terug naar Ganton rijden,ze achtervolgen je wel maar dat moet geen probleem zijn. @Need my speed: Het zijn geen Ballas hoor. ok bedankt ik ga wel dat van achter de muur proberen want op mijn andere manieren van achter de auto ontploft die en wat ook lastig is dat als ik schiet zijn mijn kogels meteen op.
Geplaatst: 2 juli 200519 jaren comment_169620 Het zijn je eigen Homie's, die je hebben verraden dacht ik! Want ze hebben groene kleren aan. Ik kwam gewoon aansjezen en roste tegen die auto daar aan. Toen was er al een poppetje dood! Daarna gewoon achter het muurtje bukken, en knallen maar! B)
Geplaatst: 4 juli 200519 jaren comment_172056 Het zijn je eigen Homie's, die je hebben verraden dacht ik! Want ze hebben groene kleren aan. Ik kwam gewoon aansjezen en roste tegen die auto daar aan. Toen was er al een poppetje dood! Daarna gewoon achter het muurtje bukken, en knallen maar! B) je homies hebben je niet verraden, sweet's vriendin is een meid die in de territory woont van de seville boulevard families en daarom denken je homies dat sweet hun verraden heeft en ff on-topic: ik deed het door eerst met de auto iedereen neer te rijden en dan is er nog één over die op de trap staat, en dan gewoon die neerschieten
Geplaatst: 4 juli 200519 jaren comment_172075 dit stond toch al ergens.. want dit heb ik laatst ook nog ergens gevraagd mij is het inmiddels gelukt door eerst over de stoep te karren.. als je een beetje slingert heb je er al 2/3 dood.. dan achter het muurtje gaan zitten en de rest neerschieten
Geplaatst: 7 juli 200519 jaren comment_174478 knal die mensen gewoon met een ak 47 neer je hoeft noggeeneens dekking te zoeken als je cheat tenminste
Geplaatst: 9 juli 200519 jaren comment_175845 Nog één tip: Als je al een beetje respect hebt, recruteer je ff twee van je gangleden. Die helpen dan met het schietwerk, waardoor het een stuk makkelijker zal gaan
Geplaatst: 9 juli 200519 jaren comment_175878 ik vond die missie niet zo moeilijk geen problemen mee gewoon knallen
Geplaatst: 9 juli 200519 jaren comment_175897 Het is niet zo moeilijk je parkeert je auto voor die straat waar Sweet is,kruipt achter een muurtje en blijf gebukt terwijl je ze afschiet met je pistool.
Geplaatst: 9 december 200519 jaren Auteur comment_282792 ik zal is zeggen hoe ik het "vroeger" deed... 1.:ik reed naar daar(geen probleem) 2.:ik zette dichter voor bij de muur dus(al een klein probleem) 3.:ik zette mij achter die muur en men auto een beetje soms kwam ik tevoorschijn(maar dan...) 4.:ik ik ging lol dichter omdat ik niemand kon raken...dan zettei k mij achter die auto hji ontplofte nadien weer een groot leven kwijt en dan ging ik weer dichter....ik weet niet wat dat is he maar ik kom altijd dichter(waarschijnlijk omdat men kogels bijna op waren en ik moest dichter vooor vlugger te raken IK DENK NU DOOR DIT TE MAKEN DE OORZAAK TE WETEN: //-*IK GING STEEDS DICHTER EN MEN KOGELS WAREN OOK BIJNA OP!!*-//
Geplaatst: 9 december 200519 jaren comment_282863 Hey vice Dit is wel een grote bump die je maakt. Je antwoord op een topic van in juli. De persoon in kwestie zal de missie al wel gehaald hebben. Kun je daar de volgende keer op letten? EDIT: Ik zie net dat dit topic van jou was. Toch is dit nog altijd een beetje onzinnig.
Geplaatst: 24 december 200519 jaren comment_292535 Je kunt ook gewoonb w8te totdat die gasten moeten laden, dan knal je ze af, gebruik veel dekking of maai ze gewoon neer
Geplaatst: 2 januari 200619 jaren Auteur comment_300090 ok bedankt,is er soms nog een andere weg dat ik via daar beter kan er geraken? en dichterbij sta...(ik mag niet te veel kogels gebruiken want ik heb er ni zo heel veel)
ik zit nu bij sweet's girl als missie ik weet wel waar sweet is ik moet hem gaan redden maar met wat of hoe zou ik het het beste doen?
het zou fijn zijn als iemand het zei.