Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kenny Petroviic signature

Hallo mede forumleden,

Ik ben ook vandaag eens begonnen met photoshoppen en dit is mijn eerste creatie.

kennypetrovic.gif

Ik weet dat hij niet fantastisch is maar het zou fijn zijn als die niet afgekraakt word. Alvast bedankt :)

Featured Replies

Ik vind hem persoonlijk vrij goed gelukt. Het ziet er simpel uit, maar dat vind ik juist mooi eraan.

Je hebt nog veel punten waar je op moet oefenen als beginnende Photoshopper. Ik vind je creatie maar niks, maar dat kan ik ook niet verwachten van iemand zijn eerste werkje. Ik raad je aan even wat tutorials voor beginners te lezen, zoals mijn tutorial over diepte en focals. Deze kan je HIER vinden. Verder zijn de meeste tutorials hier op het forum vrij goed te doen door beginnende Photoshopper.

Nu even over je sig zelf. Zoals ik al eerder had gezegd, hij is niet slecht voor een beginnende Photoshopper. Je moet bij dit design vooral werken aan je tekst, vooral je plaatsing er van, hier weet ik verder niet zo veel over te vertellen. Ik raad je aan naar andere designs te kijken voor wat leuke voorbeelden. Je kan je design ook nog opleuken met allerhande effecten, zoals effect C4D renders, of brushes, die je trouwens HIER kunt vinden. Typ naar wat je zoekt in het search balkje en je zult verstelt staan hoeveel je vind. Ook zijn adjustments belangrijk, dit is om je kleuren op te frissen, of je design wat lichter te maken. Het gebruik hier van kan ik je niet goed leren, het verschilt ook per design hoe je het moet gebruiken. Je moet maar gewoon even kijken bij Image - Adjustments, en kijk wat je er uit krijgt.

Ik hoop dat je veel plezier zal gaan vinden met Photoshop, en onthoud, elk begin is moeilijk, dus blijf doorzetten ook al vind jij je designs niet mooi. Je kan mij altijd PM'en als je hulp nodig hebt met het maken van een sig.

Edited by Gta Ripper

  • Author

Ik ga daar eens mee aan de slag, dit was om aan te kloten. :tu:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.