Geplaatst: 30 maart 201114 jaren comment_1822157 Hoi Ik heb GTA IV Voor de PC maar wil eens een trainer proberen... Wat zijn de nadelen En wat zijn de voordelen.... En waar kan ik de goede downloaden als ik het wel zou nemen... Het liefst een nederlandse versie... Want ik deed net Multiplayer en zo gast had trainer zag er wel vet uit.. PS Ik heb ook San Andreas. Kan ik het daar mischien eerst op proberen? Groetjes
Geplaatst: 30 maart 201114 jaren comment_1822204 een trainer heeft zo zijn voordelen, en nadelen. voordelen Snel cheats invoeren. Auto spawnen wanneer nodig. Wanted level weg wanneer het vervelend word. nadelen Storyline snel uitgespeeld Spel begint saai te worden
Geplaatst: 30 maart 201114 jaren comment_1822212 Je kan veel meer hoor: Je kan Veel spullen spawnen zoals Skateramps en containers. Je kan vechtende mensen spawnen. Je kan alle auto's in het spel spawnen. Je kan vliegen en overal naar teleporten. Het is vooral leuk om met z'n allen online een baan te maken waar je op kan rijden. En je kan auto's tunen, en ze alle kleuren geven die je wilt. En nog veel meer!
Geplaatst: 30 maart 201114 jaren comment_1822219 je krijgt alleen wat vaker error maar het heeft meer voordelen ik zou het doen. Iedereen heeft nu wel een trainer dus.
Geplaatst: 1 april 201114 jaren Auteur comment_1822872 Hmm Zou ik ook eerst een trainer kunnen gebruiken voor SA? Maar werkt IV Dan gewoon goed door? Ps. Iemand link?
Geplaatst: 7 april 201114 jaren comment_1825077 Hmm Zou ik ook eerst een trainer kunnen gebruiken voor SA? Maar werkt IV Dan gewoon goed door? Ps. Iemand link? Er is niks mis met een trainer hoor, soms vergroot het zelfs het plezier dat je eraan beleeft. Een trainer voor SA heeft niks met GTA IV te maken dus die zal gewoon naar behoren blijven werken. Trainer 113 opties Dit is een trainer met 113 opties, misschien een beetje veel maar het kan handig zijn. Ik weet alleen niet of een versie ook effect heeft op welke trainer je moet gaan gebruiken. Ik zal er nog even wat hieronder plaatsen. Trainer 64 opties Trainer 16+ opties Trainer 25+/- opties Veel succes!
Hoi
Ik heb GTA IV Voor de PC
maar wil eens een trainer proberen...
Wat zijn de nadelen
En wat zijn de voordelen....
En waar kan ik de goede downloaden als ik het wel zou nemen...
Het liefst een nederlandse versie...
Want ik deed net Multiplayer en zo gast had trainer zag er wel vet uit..
PS Ik heb ook San Andreas.
Kan ik het daar mischien eerst op proberen?
Groetjes