Geplaatst: 18 april 201114 jaren comment_1829683 Gegroet allen. Ik werk graag met Notepad2, alleen werkt de tab knop niet naar behoren. Hier een voorbeeldje: Is nu notepad raar met zijn afwijkende standaarden, of is Notepad2 fout? Notepad zijn tab vind ik duidelijker en handiger.
Geplaatst: 18 april 201114 jaren comment_1829704 Alleen de enige echte Notepad is voor de echte bazen. DreamWeaver maakt ook gebruik van kleinere tabs dan Notepad. Wellicht kun je in de instellingen in Notepad2 de tabgrootte wijzigen. Anders gewoon alleen maar Notepad gebruiken.
Geplaatst: 18 april 201114 jaren Auteur comment_1829883 Alleen de enige echte Notepad is voor de echte bazen. DreamWeaver maakt ook gebruik van kleinere tabs dan Notepad. Wellicht kun je in de instellingen in Notepad2 de tabgrootte wijzigen. Anders gewoon alleen maar Notepad gebruiken. M-m-m-maar IK WIL NIET! Ik zal naar de opties kijken. Als dat het niet wordt: kladblok zonder functies maar mét die handige tab gebruiken. Gluiperd ook met je tekst die precies dezelfde kleur als de achtergrond heeft Edit: Het is gelukt, Tabulator (wat een woord) naar 8 zetten voor het gewenste effect. IK WIST HET! Een geavanceerd stukje kunst als Notepad2 MOET natuurlijk zo'n instellingen hebben Bewerkt: 18 april 201114 jaren door ikt
Geplaatst: 19 april 201114 jaren comment_1830193 Alleen de enige echte Notepad is voor de echte bazen. Als je het helemaal goed wilt doen neem dan Notepad++
Geplaatst: 19 april 201114 jaren Auteur comment_1830197 Alleen de enige echte Notepad is voor de echte bazen. Als je het helemaal goed wilt doen neem dan Notepad++ I don't like the icon. /hipster mode
Gegroet allen.
Ik werk graag met Notepad2, alleen werkt de tab knop niet naar behoren. Hier een voorbeeldje:
Is nu notepad raar met zijn afwijkende standaarden, of is Notepad2 fout? Notepad zijn tab vind ik duidelijker en handiger.