Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Help mijn save games wordt niet gelezen!

Geplaatst:

Hoi..

Tijd geleden was mijn blueray laser van PS3slim kapot gegaan. Ik had mijn spel opgeslagen(Pegorino's Pride) op mijn usb stick.

Nadat ik mijn nieuwe PS3 had gekregen heb ik mijn spel data weer gekopieerd in PS3. Ik zie namelijk de data dan staan.

Als ik GTA4 start dan leest hij mijn save game niet!!: "you did not create this save game data. file cannot be loaded"

Ook heb ik geprobeerd om tijdens het spel een nieuwe game te loaden. daar zie ik wel staan Pegorino;s pride en als ik deze wil aanklikken dan doet hij niks!

Wat te doen!?!?!

Featured Replies

Geplaatst:

Als de titel van je GTA IV savegame en welke savegame dan ook maar voor een spatietje of een tekentje verwijdert of verandert is, dan zal je savegame niet meer werken. Controleer even door een newgame te starten en 1 missie te halen, daarna die savegame ook op een usb stickje te zetten. Of de savegames ( bestandjes ) wel allebei dezelfde tekens hebben, zo niet. Verander dit dan. Succes.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.