Geplaatst: 28 april 201115 jaren In een loos half uurtje ben ik eens aan de slag gegaan met een poster. Dit was de eerste keer dat ik me aan een dergelijk ontwerp waagde, en hoewel ik een perfectionistische zeikerd ben, vind ik het eindresultaat niet verkeerd. Klik
Geplaatst: 14 mei 201115 jaren Ach wat, die tekst is i.m.o. prima leesbaar. Ik vind het een mooie poster geworden, alleen hij mist wat kleur. Alleen het geel op zwart is wat saai, en is niet wat je verwacht op een poster voor een festival met de naam "Flashlight". Het effect wat je hebt gebruikt om het echt een gebruikte poster te laten lijken is heel goed gelukt overigens, dat sluit weer naadloos aan bij de kleurstelling.
In een loos half uurtje ben ik eens aan de slag gegaan met een poster. Dit was de eerste keer dat ik me aan een dergelijk ontwerp waagde, en hoewel ik een perfectionistische zeikerd ben, vind ik het eindresultaat niet verkeerd.
Klik