Geplaatst: 6 mei 201115 jaren Ik vind het een beetje rare kleuren, het lijkt overbelicht en ik kan niet precies zien wat het allemaal is. Ik weet het niet, doet een beetje pijn aan mijn ogen omdat het zo druk is en dat niet helemaal nodig is. Ik begrijp dat jij nog beginnend bent?
Geplaatst: 6 mei 201115 jaren Ten eerste, moet je wat tutorials gaan volgen. Nu over op de daadwerkelijke rate. Wat mij als eerste opmerkte is, dat je je focal TE ver naar links hebt gezet, waardoor de drukke achtergrond te veel naar voren komt. Door dat de drukke achtergrond te veel naar voren komt, zal je als kijker van je signature jezelf niet gelijk kunnen focussen op het goede deel van de signature: je focal dus. Je moet een beetje aan je compositie werken, d.w.z. dat je weet hoe je de elementen in je signature plaatst en waar. Dat zelfde punt gaat ook op bij je drukke achtergrond. Je grote fout is vooral dat je dat hele lichte stuk aan de zijkant van je design hebt gezet, wat gewoon te erg opvalt. Wat daar eventueel als oplossing kan, is het gebruiken van je Burn tool of je Blur tool, waardoor dat lichte stuk toch IETS beter met je achtergrond mee gaat. Je border vind ik opzich wel bij het design passen, maar is niet goed te zien. Ik raad je aan om een nieuwe layer er boven op te maken en dan een extra 1px zwarte border er over heen te gooien, waardoor er ook een border op de lichte stukken is te zien. Ja, een beetje veel kritiek in één post, maar blijf door shoppen! Je komt er wel!
Geplaatst: 7 mei 201115 jaren Auteur He, GTA ripper, daar vroeg ik toch om, kritiek ;D En ik ben blij met de punten die je aanhaalde. Het probleem is dat ik niet echt goeie tutorials vind(lees: niet weet waar te zoeken) Voor de rest heb ik misschien inderdaad wel een probleem met achtergronden maken @Pwned: tgo ja, zo kan je het wel stellen, heb een pauze van 2 jaar gehad, en alles zo'n beetje verleerd
Geplaatst: 7 mei 201115 jaren He, GTA ripper, daar vroeg ik toch om, kritiek ;D En ik ben blij met de punten die je aanhaalde. Het probleem is dat ik niet echt goeie tutorials vind(lees: niet weet waar te zoeken) Voor de rest heb ik misschien inderdaad wel een probleem met achtergronden maken @Pwned: tgo ja, zo kan je het wel stellen, heb een pauze van 2 jaar gehad, en alles zo'n beetje verleerd Je kan gewoon op dit forum in de tutorial sectie kijken hoor, er zijn er genoeg voor beginnende shoppers.
Geplaatst: 8 mei 201115 jaren Zeker knap gemaakt die geanimeerde persoon is toch het fallout logo? [9/10]
Geplaatst: 8 mei 201115 jaren Auteur Zeker knap gemaakt die geanimeerde persoon is toch het fallout logo? [9/10] Jup, dat ik het fallout logo, daarom heb ik het topic ook zo genoemd
kritiek graag ^^