Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
GTAGames.nl afbeelding
Zojuist heeft Nintendo op zijn persconferentie officieel zijn volgende console aangekondigd genaamd de Nintendo Wii U. Verdere info omtrent deze console post ik z.s.m. in dit topic. :tu:


Games:
  • Lego City Stories
  • Tom Clancy's Ghost Recon Online
  • Darksiders II
  • Tekken
  • Batman: Arkham City
  • Assassin's Creed
  • Aliens Colonial Marines
  • Ninja Gaiden III: Razor's Edge
  • Battlefield 3
  • Dirt
  • Metro: Last Light


Feiten:

  • Als je op de televisie aan het spelen bent en iemand anders wilt tv kijken dan kan je op je controller verder spelen omdat er een beeldscherm in zit.
  • Met het beeldscherm in de controller die overigens een touch-screen bevat kan je erg leuke dingen doen die de game op het scherm op de televisie beïnvloeden.
  • De controller heeft een 6.2 inch scherm.
  • Alle Wii games, Wii motion controllers etc zijn te gebruiken op de Wii U.

Bewerkt: door Kenny-Petrovic

Featured Replies

Geplaatst:

Moet wel een flinke controller zijn, wilt er een fatsoenlijk scherm in zitten die niet 1x1cm is :7

Geplaatst:

Ik zag het net op E3, zeer grote controller. Soort Ipad alleen kleiner.

Geplaatst:
  • Auteur

Ik zit nu de E3 persconferentie van Nintendo te bekijken en ik vind de nieuwe console heel indrukwekkend. :tu:

Geplaatst:

Van wat ik gezien heb lijkt de WII U anders dan de WII, je hoeft minder te bewegen.

Geplaatst:
  • Auteur

Het lijkt een soort van Geupgrade Wii met nieuwe mogelijkheden. De meeste joysticks, games etc van de Wii zijn nog bruikbaar.

Geplaatst:

Je komt de laatste tijd met veel nieuws kenny :) maar de Wii interreseerd interesseert me eigenlijk niet sorry

Je bent niet alleen op dit forum, anderen kunnen wél interesse hebben. :)

Geplaatst:

Je mag veel zeggen over nintendo maar ze zijn in ieder geval origineel. :puh:

Geplaatst:
  • Auteur

Daar ben ik het ook zeker mee eens! Alleen het is wel zo dat qua graphics komt hij nu eindelijk in de buurt van de PlayStation 3 en Xbox 360. Ze willen graag ook de Hardcore gamers bereiken alleen ik denk dat ze dat nog steeds niet gaan doen. Ook al komen er nu games op als Battlefield 3. Ik heb ook her en der al reacties gezien waarbij ze zeggen van prachtig dat Battlefield 3 naar de Wii U komt maar ik heb al een Xbox of PlayStation dus waarom zou ik een Wii U kopen. Als ze de hardcore gamers willen aantrekken hadden ze de graphics van de PlayStation 3 & Xbox 360 moeten overtreffen. :bier:

Geplaatst:

Deze lijkt me veel minder leuk :(

Geef mij de wii die nu uit is maar :puh:

Geplaatst:

...Ze willen graag ook de Hardcore gamers bereiken alleen ik denk dat ze dat nog steeds niet gaan doen...

Zo hee, en wat denk je dan van Lego City Stories? :bonk:

Geplaatst:

Dude, het is lego... En de makers van die game hebben zelf gezegt het kindvriendelijk te houden...

Geplaatst:

Door de :bonk: in mijn bericht hoopte ik duidelijk te maken dat mijn opmerking niet serieus was.

Het zal de hardcoregamer inderdaad niet aanspreken, maar voor een verstokte GTA-fan kan het een leuke aanvulling op zijn collectie zijn, ook al is ie kindvriendelijk.

Als er wat meer bekend is van die game, reviews en gameplay-beelden, en hij voor de PSP beschikbaar komt, dan wil ik hem misschien wel. :bier:

Geplaatst:
  • Auteur

Die game is exclusief voor de Nintendo. Als hun met exclusief het zelfde bedoelen met Rockstar Games dan komt hij vast wel de richting van andere consoles op.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.