Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1861121

Zeer mooi gedaan ;) Alle kleuren passen goed bij elkaar en zijn goed op elkaar afgesteltd. Ook mooi hoe een deel van de auto achter de vonken van de wielen verdwijnt :) Ik zou alleen nog wat rook bijvoegen bij het achterwiel waar de vonken zijn, nu is het een beetje te fel en ik zou de vonken rechtsboven weghalen ;) Voor de rest is het heel erg mooi! 8/10

Geplaatst:
comment_1861185

De kleuren zijn inderdaad zoals -Stan- al zei goed op elkaar afgesteld. Ik vind wel dat je signature overbelicht is, vooral rechts. Ook ziet de kwaliteit van de afbeelding er niet al te best uit, ik denk dat je hem beter als PNG had kunnen saven, anders JPG op hoogste kwaliteit. (Via File - Save For Web) Je tekst heb je goed geplaatst. Je hebt je auto ook heel goed ingeblend met de achtergrond. Toch vind ik wel dat je signature wat diepte mist, maar dat komt denk ik door de stock. Ik denk ook dat de signature wat oversharpened is, maar dat kan als het goed is makkelijk gefixt worden door je layer te verwijderen met je sharpen er op. Op zich is het geen slecht werkje, maar je zou nog wel aan een aantal punten kunnen werken.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.