Geplaatst: 4 juli 200519 jaren comment_171871 he gta vrinden, ik word langzaam gek - bij die klote missie in de desert: MONSTER haal ik het gewoon echt niet, ik rij mij het leplazarus. met gevaar voor eigen leven rijd ik het circuit, maar ik kom niet dichterbij dan rond de 7 minuten! hulp help hulp! ik wil verder :angry: dank je!!!
Geplaatst: 4 juli 200519 jaren comment_171893 Lijkt me niet veel te helpen, gewoon blijven proberen! Je kan altijd nog de baan verkennen ofzo.
Geplaatst: 4 juli 200519 jaren comment_171894 geef me je savegame maar: teh_superninja (at) hotmail DOT com
Geplaatst: 4 juli 200519 jaren comment_171914 niet de wegen volgen maar gewoon recht op de checkpoints afrijden, dan is die missie zo simpel
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172198 gewoon volle bak gas geven en VOORAL NIET DE WEG VOLGENS maar nettjes over de heuveltjes rijden
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172341 gewoon volle bak gas geven en VOORAL NIET DE WEG VOLGENS maar nettjes over de heuveltjes rijden geef me je savegame maar
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172384 hallo, ik kan Monster ook maar niet uitspelen. zou iemand het voor mij willen doen?? dit is mijn savegame: mijn savegame doei Bram
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172389 hallo,ik kan Monster ook maar niet uitspelen. zou iemand het voor mij willen doen?? dit is mijn savegame: mijn savegame doei Bram Plaats het in het Save-Game Aanvraag topic. Bewerkt: 5 juli 200519 jaren door Dragonmaster
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172401 Die monster missie is inderdaad niet onwijs lastig. Zoals anderen ook al zeiden is het kwestie van rechtstreeks naar de checkpoints rijden en niet op de weg letten. Pas alleen op dat je nergens het water inrijdt. Mijn toptijd is iets meer dan 5 minuten en dat was bij de 2e keer. Tip: Doe de missie niet het 's nachts want dan is het niet goed te zien.
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172408 Die monster missie is inderdaad niet onwijs lastig. Zoals anderen ook al zeiden is het kwestie van rechtstreeks naar de checkpoints rijden en niet op de weg letten. Pas alleen op dat je nergens het water inrijdt. Mijn toptijd is iets meer dan 5 minuten en dat was bij de 2e keer. Tip: Doe de missie niet het 's nachts want dan is het niet goed te zien. bij mij was het 4.20 in 1 keer
Geplaatst: 5 juli 200519 jaren comment_172428 zo moeilijk is ie nu toch nie, zelfs als je nie de hele tijd gas geeft! mijn tips -rijd rechtstreeks naar de checkpoints, dus heuveltjes op en af als dat nodig.Gebruik 4-wielaandrijving (R1)(voor pc en X-box weet ik hem niet) waar nodig -rijd rustig! Want na een checkpoint moet je vaak een scherpe bocht nemen. Als je deze tips volgt, kom je op ~ 5.10min; 5de plaats;$2000 (ofzoiets)
Geplaatst: 6 juli 200519 jaren Auteur comment_172824 bedankt voor de tips - ik ga de hele tijd al vol gas waar het kan, gewoon overal rechtdoor, maar heb net net moeite een tijd van 6.22 neer kunnen zetten - hb hem dus wel gehaald, maar een tijd van rond de 4.30 dat snap ik echt niet hoor, zou ik een paar pk's missen :huh: maar ja heb hem gehaald, bedankt voor de hulp en ben nu lekker aan het vliegen - ook een erg leuke missie - NOT :angry:
Geplaatst: 6 juli 200519 jaren comment_172865 he gta vrinden,ik word langzaam gek - bij die klote missie in de desert: MONSTER haal ik het gewoon echt niet, ik rij mij het leplazarus. met gevaar voor eigen leven rijd ik het circuit, maar ik kom niet dichterbij dan rond de 7 minuten! hulp help hulp! ik wil verder :angry: dank je!!! Je moet in de scherpe bochten op (L1) "met 4 wielen draaien" drukken ==>Zal helpen Ook genoeg snelheid behouden en een beetje oefeneing en je komt er vanzelf B)
Geplaatst: 6 juli 200519 jaren comment_172869 he gta vrinden,ik word langzaam gek - bij die klote missie in de desert: MONSTER haal ik het gewoon echt niet, ik rij mij het leplazarus. met gevaar voor eigen leven rijd ik het circuit, maar ik kom niet dichterbij dan rond de 7 minuten! hulp help hulp! ik wil verder :angry: dank je!!! Je moet in de scherpe bochten op (L1) "met 4 wielen draaien" drukken ==>Zal helpen Ook genoeg snelheid behouden en een beetje oefeneing en je komt er vanzelf B) Werd al gezegd door GTA-Lover.
Geplaatst: 6 juli 200519 jaren comment_173231 he gta vrinden,ik word langzaam gek - bij die klote missie in de desert: MONSTER haal ik het gewoon echt niet, ik rij mij het leplazarus. met gevaar voor eigen leven rijd ik het circuit, maar ik kom niet dichterbij dan rond de 7 minuten! hulp help hulp! ik wil verder :angry: dank je!!! Je moet in de scherpe bochten op (L1) "met 4 wielen draaien" drukken ==>Zal helpen Ook genoeg snelheid behouden en een beetje oefeneing en je komt er vanzelf B) en viezeharry heeft het al gehaald. maarja, misschien nog een goeie tip voor de anderen
Geplaatst: 7 juli 200519 jaren comment_173982 he gta vrinden,ik word langzaam gek - bij die klote missie in de desert: MONSTER haal ik het gewoon echt niet, ik rij mij het leplazarus. met gevaar voor eigen leven rijd ik het circuit, maar ik kom niet dichterbij dan rond de 7 minuten! hulp help hulp! ik wil verder :angry: dank je!!! niet al te snel rijden en niet teveel de handbrake indrukken want hij heeft in plaats van handremmen een achteras die dan meestuurt.
he gta vrinden,
ik word langzaam gek - bij die klote missie in de desert: MONSTER haal ik het gewoon echt niet, ik rij mij het leplazarus. met gevaar voor eigen leven rijd ik het circuit, maar ik kom niet dichterbij dan rond de 7 minuten!
hulp
help
hulp!
ik wil verder :angry:
dank je!!!