Geplaatst: 27 augustus 201113 jaren comment_1875395 Hoi, Ik speel mijn GTA Vice City op mijn PC, met een controller/joystick, dus niet met toetsenbord en muis. Als je met een toetsenbord en muis speelt, zorg je er met je muis voor dat het beeld achter Tommy blijft. Ik krijg het alleen niet voor elkaar dat het beeld achter Tommy blijft met mijn controller/joystick. Weet iemand hier iets op?
Geplaatst: 27 augustus 201113 jaren comment_1875399 Zit er op je controller geen stick die de camera kan draaien? Kan je misschien aangeven welke controller je hebt, via een link of een afbeelding?
Geplaatst: 27 augustus 201113 jaren Auteur comment_1875401 Zit er op je controller geen stick die de camera kan draaien? Kan je misschien aangeven welke controller je hebt, via een link of een afbeelding? T is een of ander merkloos ding die ik in de kast vond haha. Werkt perfect met andere games, maar niet met first person shooters en GTA enzo. Helaas. Er zit helaas ook geen stick op die de camera kan draaien. Alles gaat perfect, behalve het camerawerk. Zuigt hard, want ik haat het spelen met keyboard en muis haha. Iemand die misschien een cheat of iets dergelijks weet waarmee het kan?
Geplaatst: 28 augustus 201113 jaren comment_1875686 Een cheat gaat niet helpen, aangezien cheats niet doelen op het spelen met een joystick. Het enige dat helpt is een nieuwe kopen, vrees ik.
Hoi,
Ik speel mijn GTA Vice City op mijn PC, met een controller/joystick, dus niet met toetsenbord en muis.
Als je met een toetsenbord en muis speelt, zorg je er met je muis voor dat het beeld achter Tommy blijft.
Ik krijg het alleen niet voor elkaar dat het beeld achter Tommy blijft met mijn controller/joystick.
Weet iemand hier iets op?