Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Auto mods van Matiscus

Hallo iedereen...

Zoals sommige mij nog wel kennen hield ik me vroeger graag bezig met auto's converteren van andere spelen naar GTA. Dat is dus nog altijd zo, en tot heden ben ik terug hier en daar een beetje in actie geschoten. Sommige modellen komen uit need for speed, sommige uit forza motorsport 3. Deze modellen worden dan origineel naar 3dsmax geconverteerd, waar ik ze dan voor eigen gebruik volop tune. Maar aangezien dat ik graag jullie mening en smaken had willen kennen, maak ik dit topic. Zodat jullie mij ook nog altijd ideeën kunnen geven. Dus heren/dames, gooi jullie meningen aub los.

Dit is een model van Forza motorsport 3. Een ford fiesta zetec s.

post-4246-1320867047,47.jpg

post-4246-1320867109,61.jpg

Er komen uiteraard nog auto's, en pics,

LET OP, deze auto's komen niet ter beschikking voor download!!! Ik wil enkel met jullie mijn modellen delen! Want ze zijn oorspronkelijk voor eigen gebruik.

Featured Replies

LET OP, deze auto's komen niet ter beschikking voor download!!! Ik wil enkel met jullie mijn modellen delen! Want ze zijn oorspronkelijk voor eigen gebruik.

Sorry maar wil je alstublieft die ford uploaden, alsjeblieft?? :$

Lezen is moeilijk heh...

OT: Ford ziet er goed uit. Alleen iets te laag imo :puh: Als de auto evenhoog zou staan als de auto in mn sig, zou het er veel mooier uitzien, vind ik :engel:

Edited by Sharingan

Mooi gemaakt, knap werk! :) =) :> de auto is alleen wat te laag, zonder verlaging zou die mooier staan en dan nog met van die rode remblokken geweldig ! :$

Lezen is moeilijk heh...

OT: Ford ziet er goed uit. Alleen iets te laag imo :puh: Als de auto evenhoog zou staan als de auto in mn sig, zou het er veel mooier uitzien, vind ik :engel:

Dat heb ik wel gelezen, dus ik vraag of hij aub toch die ford wilt uploaden :)

Dat is niet legaal jongeman.

Interessant! Leuk dat je het hier post. Ben benieuwd, we kennen je skills al.

Meer camber, veul meer camber :bonk:

Daarnaast de leuke Holeshot wielen eronder zetten of een ander leuk setje :Y

  • 2 weeks later...

Wauw Matiscus is terug, waar is de tijd zeg... Ik kan me nog enkele van je modellen herinneren en zoals reeds gezegd, we kennen je skills. De Ford is zeker mooi gemaakt, zijn er nog plannen voor andere auto's? Ik begrijp alleen niet goed waarom je zo'n gelikte models niet wilt releasen, het is toch altijd leuk om waardering te krijgen voor je werk? KUTGW!

Ik begrijp alleen niet goed waarom je zo'n gelikte models niet wilt releasen, het is toch altijd leuk om waardering te krijgen voor je werk?

Dat is zeker leuk, maar het auteursrecht van de auto's ligt bij de makers van de games waar Matiscus z'n models vandaan haalt. Hij past die models aan en tunet ze zoals hij wil. Ze releasen is niet toegestaan op dit en de meeste andere erkende GTA-fora.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.