Geplaatst: 12 november 201113 jaren comment_1897865 Hallo, Nadat ik een programma niet meer werkte heb ik besloten systeemherstel te doen, ok hij was klaar de laptop start opnieuw op. Dan komt hij bij het punt waar hij explorer.exe enz moet opstarten maar er gebeurd niks, je ziet alleen de muis en zwarte achtergrond. In veilige modus opstarten werkt ook niet want dan doet hij hetzelfde . Na een ongv: 3 minuten komt dit tevoorschijn: http://i44.tinypic.com/15saeqw.jpg Heeft iemand een oplossing??? Met Vriendelijke Groet, BiglifeRPG Bewerkt: 14 november 201113 jaren door Thundercover
Geplaatst: 12 november 201113 jaren comment_1897877 Is het mogelijk om weer systeemherstel te doen? Taakbeheer op starten? Ik heb wel eens gehoord van een virus: Black Screen Of Death, maar dit is dan erg vreemd, als je systeemherstel hebt gedaan.
Geplaatst: 12 november 201113 jaren Auteur comment_1897881 Is het mogelijk om weer systeemherstel te doen? Taakbeheer op starten? Ik heb wel eens gehoord van een virus: Black Screen Of Death, maar dit is dan erg vreemd, als je systeemherstel hebt gedaan. Taakbeheer lukte 1x daarna niet meer.... Ik ga nog een keer Systeemherstel door op F8 te drukken als hij opstart. Probleem opgelost door naar een eerdere datum te herstellen Bewerkt: 12 november 201113 jaren door BiglifeRPG
Geplaatst: 12 november 201113 jaren Auteur comment_1897918 Dan is het systeemherstel mischien beschadigt. Hij werkt al hoor Ik heb hem hersteld naar 11/11/11 daarvoor naar vanochtend
Hallo,
Nadat ik een programma niet meer werkte heb ik besloten systeemherstel te doen, ok hij was klaar de laptop start opnieuw op.
Dan komt hij bij het punt waar hij explorer.exe enz moet opstarten maar er gebeurd niks, je ziet alleen de muis en zwarte achtergrond.
In veilige modus opstarten werkt ook niet want dan doet hij hetzelfde
.
Na een ongv: 3 minuten komt dit tevoorschijn:
http://i44.tinypic.com/15saeqw.jpg
Heeft iemand een oplossing???
Met Vriendelijke Groet,
BiglifeRPG
Bewerkt: door Thundercover