Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

hoods&money

Hallo!

Even nog 2 vraagjes:

als je al de hoods hebt overgenomen, wordt je dan niet meer aangevallen?

Ik zit nog maar in Los Santos en dr was een missie, kzat al vrij ver en toen ging ik bijna dood dus dacht ik, ach ja waarom niet even een leven-cheat gebruiken.

Ik deed dat dus en nu bleek dat ik er zoveel geld bij krijg. Ik vond het specialer toen ik moest "werken" om aan dat geld te komen. Weet iemand een handige manier om uw geld of eventueel zelfs al uw geld kwijt te raken? Voorlopig is off-track betting de beste manier maar dat gaat nog langs en dan is er het nadeel dat dat paard soms wint <_<

thx grtz

ill niño

Featured Replies

Als je hoods hebt overgenomen kan je aangevallen worden door andere gangsters,dan knippert dat stuk rood.

Je kan ook om geld kwijt te raken heel veel wapens kopen of wat je zelf al zei. ;)

Edited by *MARCO*

Hallo!

Even nog 2 vraagjes:

als je al de hoods hebt overgenomen, wordt je dan niet meer aangevallen?

Ik zit nog maar in Los Santos en dr was een missie, kzat al vrij ver en toen ging ik bijna dood dus dacht ik, ach ja waarom niet even een leven-cheat gebruiken.

Ik deed dat dus en nu bleek dat ik er zoveel geld bij krijg. Ik vond het specialer toen ik moest "werken" om aan dat geld te komen. Weet iemand een handige manier om uw geld of eventueel zelfs al uw geld kwijt te raken? Voorlopig is off-track betting de beste manier maar dat gaat nog langs en dan is er het nadeel dat dat paard soms wint  <_<

thx grtz

ill niño

Je eerste vraag: Nee, dan wordt je inderdaad niet meer aangevallen, maar dan moet je wel egt alle gebieden hebben veroverd...

je 2e vraag: Je kunt proberen om toch naar de Betting Shop te gaan en in te zetten op het slechste paard... je hebt dan grote kans dat je verliest ;)

je kunt ook je geld verbruiken bij bijvoorbeeld de Ammunation, alleen dan ben je wel ff bezig... maar dan heb je wel meteen veel wapens, en ben je een groot deel van je geld kwijt ;)

*EDIT: *marco* was me net 5 sec. voor dus heb ik'ongeveer 't zelfde gepost :lol:

Edited by Nasty-Toilet-Man

Als je een gebied veroverd hebt kunnen andere gangs dat aanvallen en staat er: "your houd is under attack".

A: Je gaat naar het gebied dat in het rood staat te knipperen (op de kaart) en je schiet die andere gang dood.

B: Je doet vb een missie van een taxi, brandweer, politie of weet ik veel. Je moet alleen z'n missie starten en direct terug stoppen. Dan is dat gebied terug van jouw (foutje in het spel of zoiets).

Om veel geld kwijt te raken:

- Huizen kopen

- Als je die Off-Track Betting gewonnen hebt niet saven.

- Veel wapens en kleren kopen.

- Als je in San Fierro zit kan je ook auto's kopen = veel auto's kopen.

Edit: Nasty-Toilet-Man en *MARCO* waren me voor.

Edited by SayHello!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.