January 22, 201214 yr Beste , is er een mod of programma zodat je de teksten kan veranderen die de spelers zeggen. bijf als je die ene dealer in elkaar slaat in het begin dat je bijv kan zeggen CJ in your face bit*h of juist extra tekst kan toevoegen. mvg mekane
January 23, 201214 yr Iemand ? Zo snel bumpen is onnodig, want je hebt het topic gisteravond geplaatst en dan mag je best wat meer geduld tonen. Bovendien staat je topic niet in het juiste subforum: in III-era Modding Hulp krijg je waarschijnlijk sneller hulp. Dus, topic bij dezen verplaatst en het verzoek om geduldig te wachten op antwoord.
January 23, 201214 yr Author Oke sorry eerlyk gezegt denk ik dat er geen mod voor is anders had iemand alang gereageerd.
January 23, 201214 yr Het is vrij eenvoudig om CJ de stem van een PED te geven. Kijk daarvoor in de volgende tutorial: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=434113 of het volgende filmpje: http://www.youtube.com/watch?v=2xh7HCun0rs. De cutscene stem wijzigen is een heel stuk lastiger. Dat, en overige geluiden, kan je overigens wel wijzigen. Voor vervangen van geluid kan je SAAT (San Andreas Audio Toolkit) en tools voor SAAT gebruiken -> http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=225049. Hier zijn heel wat filmpjes op youtube voor te vinden.
January 23, 201214 yr Ik heb het zelf nooit gedaan, maar volgens mij is het de keuze: alles of niets.
Beste , is er een mod of programma zodat je de teksten kan veranderen die de spelers zeggen.
bijf als je die ene dealer in elkaar slaat in het begin dat je bijv kan zeggen CJ in your face bit*h
of juist extra tekst kan toevoegen.
mvg mekane