Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1922990

Kun je een fototoestel op die usb connector aansluiten? En kun je dan de foto's opslaan op de tablet en dan van de tablet weer overzetten naar een usb stick?

En de Samsung Tab wordt alleen met 16 GB geleverd. is dit genoeg?

Bewerkt: door MaxVito

Geplaatst:
comment_1923305

En de Samsung Tab wordt alleen met 16 GB geleverd. is dit genoeg?

Ik heb toevallig gisteren deze tab gekocht, en ondanks ik hem dus ook nog niet super-uitgebreid heb getest denk ik wel dat je een tijdje toekomt met 16 GB.

Ik denk dat de meeste Android apps maar een aantal megabyte in beslag nemen, en als ik dan aan iets groter denk zoals GTA III (10th year anniversary) is die (wat ik gehoord heb) ook maar 400MB of zo.

Af en toe dus wel eens je foto's, video's of muziek en misschien wat apps opruimen zal wel praktisch zijn, maar het zal niet iedere 2 dagen moeten of zo DENK IK toch. Want ik heb hem ook nog maar sinds gisteren.

Je hebt trouwens in totaal maar iets meer dan 13GB vrij als je hem koopt, omdat er al een aantal andere apps opzitten (standaard). Je hebt ook wel een 32GB-versie, maar die is denk ik niet overal te koop, en ik denk eerlijk gezegd dat 32GB een beetje een over-kill is omdat je dan denk ik een heleboel apps zou moeten hebben, en daarvan zou je tablet toch alleen maar slomer worden.

Alleen als je van plan bent om lang in HD te filmen (of veel foto's te nemen) zonder ze op je computer te zetten, kan je wel ruimte tekort komen. Je kunt namelijk maar iets meer dan 2 uur in HD recorden. Want ondanks de 3MPX camera kan je toch redelijk mooie foto's en video's maken in HD. (front camera is 2MPX btw)

Of ook vergeten te vermelden: Als je er echt veel films op wilt opslaan (of veel muziek, en die niet online wilt bewaren), zal je misschien beter voor een grotere versie gaan. Maar als je bv. 5 films van 800MB erop zet (en steeds verandert), dan zit je nog maar aan 4 GB, dus dat valt EIGENLIJK nog wel mee (gezien de grootte van de andere dingen zoals apps).

Je hebt trouwens altijd een overzichtelijk scherm van je 'verbruik', hieronder een screentje van mijn tablet (staan een aantal apps en screens op, maar in totaal denk ik niet meer dan 50MB of zo :puh:):

29cxbiv.jpg

Bewerkt: door vice

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.