Geplaatst: 8 februari 201213 jaren comment_1923868 Pas heb ik een nieuwe laptop gekocht. Ik heb speciaal naar de specs gekeken zodat hij GTA IV kan draaien net zo soepel als op mijn oude desktop pc. Nu is het probleem, mijn laptop heeft hogere specs dan mijn oude pc maar de framerate is nu veel lager. Het vreemde is alleen, binnen een interieur loopt alles goed, maar zodra ik de deur uitloop daalt de framerate meteen. Is er iemand die misschien tips heeft om ervoor te kunnen zorgen dat de framerate ook buiten een savehouse een beetje op pijl blijft? Dit zijn de specs: (Op de afbeeldng staat de standaard videokaart. Voor GTA IV gebruik ik de ingebouwde NVIDIA GEFORCE GT 520MX 1GB)
Geplaatst: 8 februari 201213 jaren comment_1923870 Probeer dit eens: 1. 2. 3. En voor als je het nog niet gedaan hebt, patch je GTA IV naar 1.0.7.0.
Geplaatst: 8 februari 201213 jaren Auteur comment_1923872 Dit heeft helaas niet geholpen . De patch had ik al geïnstalleerd. Met Fraps kwam ik op dit uit: Savehouse Hove Beach: 26 fps Buiten savehouse Hove Beach: 11 fps Het lijkt mij dat door een deur heen lopen niet voor zulke verschillen moet zorgen :S Bewerkt: 8 februari 201213 jaren door ddevries
Geplaatst: 8 februari 201213 jaren comment_1923873 Wat zijn je oude pc specs? En op welke graphics speel je? Bewerkt: 8 februari 201213 jaren door DennOOOtje
Geplaatst: 8 februari 201213 jaren Auteur comment_1923874 Wat zijn je oude pc specs? En op welke graphics speel je? De spec van mijn oude pc: AMD (weet niet meer welk type) Quad-Core Processor 2.20 GHz (32-bit) ATI RADEON HD 3870 512 MB 4 GB werkgeheugen Meer is niet nodig toch? 'En op welke graphics speel je?' Bedoel je dan de settings? Dan net zoals op mijn oude pc: Met autoconfig zet ie de texture quality op high,reflection high, water high, night shadows off, filter x4, view 25, detail 31 en vehicle density 47. Met de settings in de afbeelding heb ik bij EFLC (aparte disc) buiten de savehouse een redelijke fps van 17~21. EDIT: Blijkbaar alleen bij TBOGT is de framerate redelijk goed. Bij TLAD hetzelfde probleem als bij GTA IV. Bewerkt: 8 februari 201213 jaren door ddevries
Geplaatst: 8 februari 201213 jaren comment_1923880 Night Shadows kan je in dit geval beter laag of volledig uitzetten, gezien het feit dat deze in de meeste gevallen zorgt voor een lage FPS.
Geplaatst: 8 februari 201213 jaren Auteur comment_1923890 Night Shadows kan je in dit geval beter laag of volledig uitzetten, gezien het feit dat deze in de meeste gevallen zorgt voor een lage FPS. Dit zorgt voor een kleine verbetering. Vsync heb ik nu ook uitgezet.
Geplaatst: 9 februari 201213 jaren comment_1924067 als fraps aanstaat gaat een spel ook trager, zet fraps uit tijdens het spelen
Geplaatst: 9 februari 201213 jaren comment_1924075 Normale shadows zijn ook zwaar, dus die misschien ook een stapje naar beneden? Filtering kan ook wel een stapje omlaag. In mijn laptop merk ik geen verschil als textures op very high of low staan. Dingen die veel rekenkracht vereisen (zoals shadows) zorgt wel voor FPS vermindering. Als je een beetje met die opties kloot kom je uiteindelijk wel uit met een goede setting lijkt me.
Geplaatst: 11 februari 201213 jaren Auteur comment_1924564 Ondertussen ben ik op een redelijke setting gekomen met de schaduwen op low. Hij loopt nu aardig goed maar heb af en toe nog dat de framerate voor een paar seconden heel laag is. Met dit systeem zou GTA IV toch gewoon goed moeten draaien? Zeker met de Turboboost van Intel die de kloksnelheid van 2.2 GHz naar 3.1 GHz brengt.
Pas heb ik een nieuwe laptop gekocht. Ik heb speciaal naar de specs gekeken zodat hij GTA IV kan draaien net zo soepel als op mijn oude desktop pc.
Nu is het probleem, mijn laptop heeft hogere specs dan mijn oude pc maar de framerate is nu veel lager.
Het vreemde is alleen, binnen een interieur loopt alles goed, maar zodra ik de deur uitloop daalt de framerate meteen.
Is er iemand die misschien tips heeft om ervoor te kunnen zorgen dat de framerate ook buiten een savehouse een beetje op pijl blijft?
Dit zijn de specs:
(Op de afbeeldng staat de standaard videokaart. Voor GTA IV gebruik ik de ingebouwde NVIDIA GEFORCE GT 520MX 1GB)