Geplaatst: 6 maart 201213 jaren comment_1931230 Forumsignatures, altijd erg leuk om te maken. Leuke afwisseling tussen al dat andere werk. Heren, dames, fruit en dieren, mag ik jullie mening?
Geplaatst: 6 maart 201213 jaren comment_1931258 Ziet er zeer mooi uit! Het enige wat ik kan verzinnen is dat dezelfde grootte van de border aan de bovenkant en onderkant mijns inziens beter is. 9/10
Geplaatst: 6 maart 201213 jaren comment_1931284 Ziet er niet slecht uit, de kleuren springen er echt uit. Je hebt de focus goed op die vrouw gezet, mijn ogen gaan niet eerst naar minder belangrijke delen van je design toe. Toch moet ik wel toegeven dat rechts onder die vrouw het effect iets te veel geburned(?) is, waardoor het er een beetje saai uitziet. De diepte is op zich prima, al had je denk ik beter links boven dat oranje met die takken een beetje kunnen blurren, hetzelfde geld voor die takken rechtsboven. Ik denk ook dat de tekst een beetje overbodig is, het voegt niks toe verder aan het design en kweekt een beetje onrust, deze kan weggelaten worden denk ik. Flitskikker had het hier boven over de border die niet klopte, ik ben het daar niet mee eens. Ik vind deze border totaal niet misstaan, en ik ben normaal anti-border, dus dat wil wel wat zeggen.
Forumsignatures, altijd erg leuk om te maken. Leuke afwisseling tussen al dat andere werk. Heren, dames, fruit en dieren, mag ik jullie mening?