Geplaatst: 10 maart 201213 jaren comment_1932239 Eerste keer dat ik SA:MP heb gedownload alles doet het wel maar als ik een server kies dan word het beeld wit en start het op zoals de normale san andreas opstart en dan doet niks het en staat er dat er een fout is opgetreden. ik heb geen mods en alles dus daar kan het niet aan liggen hopelijk kan iemand helpen
Geplaatst: 10 maart 201213 jaren comment_1932240 Heb je het spel wel gedowngrade (als je v2 hebt)? Dit kan door deze downgrader te gebruiken en deze het spel te laten downgraden. Maar je moet wel weten dat je dan nog steeds v2 hebt maar dat deze wel mods support. Als je dus een savegame zou willen downloaden moet deze nog steeds voor versie 2 zijn.
Geplaatst: 10 maart 201213 jaren Auteur comment_1932242 Maar ik bedoel dat ik geen mods hoef dus dan is dat toch niet nodig?
Geplaatst: 10 maart 201213 jaren comment_1932244 San Andreas MultiPlayer (SA:MP) is een modificatie. En voor modificatie's moet je versie 1 hebben. Daarom moet je downgraden, maar downgraden levert verder helemaal geen problemen op dus kun je gewoon veilig en goed downgraden.
Geplaatst: 10 maart 201213 jaren Auteur comment_1932245 Ik heb de normale san andreas 100% uitgespeeld en ik zie er staan dat het problemen kan veroorzaken op je normale spel..is dat nog steeds zo en is het al een voorgekomen?
Geplaatst: 10 maart 201213 jaren comment_1932264 Ik heb de normale san andreas 100% uitgespeeld en ik zie er staan dat het problemen kan veroorzaken op je normale spel..is dat nog steeds zo en is het al een voorgekomen? Je kan je oude savegame niet meer gebruiken, dus je zult opnieuw moeten beginnen. Als je genoeg schijfruimte hebt zou je hem mischien 2x kunnen installeren. Eentje van V1 en de ander van V2.
Geplaatst: 10 maart 201213 jaren comment_1932269 @Erboven, fout na downgraden blijven je savegames werken, gezien het feit dat hij gewoon je gta_sa.exe patched zodat je kan modden. Bij versie 1 heb je ook een andere script.img en main.scm. Hij zal nog steeds de savegames van versie 2 moeten gebruiken na het downgraden.
Eerste keer dat ik SA:MP heb gedownload
alles doet het wel maar als ik een server kies dan word het beeld wit en start het op zoals de normale san andreas opstart
en dan doet niks het en staat er dat er een fout is opgetreden.
ik heb geen mods en alles dus daar kan het niet aan liggen
hopelijk kan iemand helpen