Geplaatst: 5 april 201214 jaren hallo allemaal, ik weet niet of hier al een topic over bestaat maar ik heb er in ieder geval niks over gevonden. Als dit wel zo is of iemand mij dit kan laten weten svp. Het probleem is als volgt: ik kan Oyster 15 <http://nl.wikigta.org/wiki/Oysters_11-20_(GTA_San_Andreas)> in San Fierro niet pakken. CJ zwemt er zeg maar door heen. Herkent iemand dit probleem en is dit een bug of wat is het? Ik heb nu al 30 Oysters gehaald en deze kan ik dan ineens niet pakken, best raar. Dit is mijn enige save-file en ik heb nooit cheats heb gebruikt dus daar moet het denk ik niet aan liggen. Ik hoop dat iemand mij hiermee kan helpen. Gr, V Bewerkt: 5 april 201214 jaren door real ganton g's
Geplaatst: 5 april 201214 jaren Wel, ik heb net geprobeerd en ik kan hem probleemloos pakken. Misschien moet je eens proberen in een andere save game diezelfde oyster te pakken. Als het dan ook niet lukt, dan ligt het vast gewoon aan het spel en weet ik niet wat je kan doen. Als het wel lukt, vrees ik dat je helemaal opnieuw gaat moeten beginnen, aangezien er iets fout zit in de save game. Tenzij er nog een andere oplossing is.
Geplaatst: 5 april 201214 jaren Als bovenstaande oplossing niet werkt, kun je met een savegame editor oyster 15 aanklikken en opslaan.
hallo allemaal,
ik weet niet of hier al een topic over bestaat maar ik heb er in ieder geval niks over gevonden.
Als dit wel zo is of iemand mij dit kan laten weten svp.
Het probleem is als volgt: ik kan Oyster 15 <http://nl.wikigta.org/wiki/Oysters_11-20_(GTA_San_Andreas)> in San Fierro niet pakken.
CJ zwemt er zeg maar door heen.
Herkent iemand dit probleem en is dit een bug of wat is het?
Ik heb nu al 30 Oysters gehaald en deze kan ik dan ineens niet pakken, best raar.
Dit is mijn enige save-file en ik heb nooit cheats heb gebruikt dus daar moet het denk ik niet aan liggen.
Ik hoop dat iemand mij hiermee kan helpen.
Gr, V
Bewerkt: door real ganton g's