Geplaatst: 25 april 201213 jaren comment_1939911 Wie heeft een volledige save-game voor pc met turtial? want deze lukt niet bij mij.
Geplaatst: 25 april 201213 jaren comment_1939917 Hier kan je savegames downloaden voor de PC. Verder kan ik weinig kaas maken van je post.
Geplaatst: 25 april 201213 jaren comment_1939946 Bij elke savegame door mij gepost (alle savegames op één na) zit ook een readme met daarin een uitleg hoe je de savegame installeert. Mocht je er nog problemen mee hebben, zeg dan duidelijk waar die zitten, want ik ga niet gewoon de hele tutorial herschrijven.
Geplaatst: 26 april 201213 jaren Auteur comment_1940036 Bij elke savegame door mij gepost (alle savegames op één na) zit ook een readme met daarin een uitleg hoe je de savegame installeert. Mocht je er nog problemen mee hebben, zeg dan duidelijk waar die zitten, want ik ga niet gewoon de hele tutorial herschrijven. Ik voeg bij documenten de de savegames map toe en zet daarin de 100% savegame erin, maar als ik hem opstart doet die het niet, ik heb het ook geprobeerd om in de orginele map te zetten, maar dat werkt ook niet.
Geplaatst: 26 april 201213 jaren comment_1940082 Je hebt XLiveLess geïnstalleerd? Je zet de savegame in de map Mijn Documenten\Rockstar Games\GTA IV\savegames\? Je hebt de savegame eerst uitgepakt? Wat bedoel je dat de savegame het niet doet? Kan je de savegame wel zien en wil die niet laden, zie je je oude savegames nog? ...?
Geplaatst: 26 april 201213 jaren Auteur comment_1940085 Je hebt XLiveLess geïnstalleerd? Je zet de savegame in de map Mijn Documenten\Rockstar Games\GTA IV\savegames\? Je hebt de savegame eerst uitgepakt? Wat bedoel je dat de savegame het niet doet? Kan je de savegame wel zien en wil die niet laden, zie je je oude savegames nog? ...? Euhh, xliveless heb ik geístaleerd en erin gezet, ik heb de savegame ook uitgepakt. Ik speel eigenlijk geen missies, dus ik zie de andere ook niet. of moet ik dan elke missie erin zetten?
Geplaatst: 26 april 201213 jaren comment_1940092 >>> Door Hanneswasco: De berichten betreffende installatie van een savegame gesplitst naar een nieuw topic.<<< Start eens een nieuwe game en save in je eerste savehouse. Kijk daarna in de map Mijn Documenten\Rockstar Games\GTA IV\savegames\ of er een savegame bijgekomen is. Als dit niet het geval is dan is XLiveLess waarschijnlijk verkeerd geïnstalleerd. In dat geval zou ik graag een screenshot zien van je GTA IV map (C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV) waarop alle bestanden te zien zijn. Heb je trouwens de nieuwste patch al geïnstalleerd? Ik dacht niet dat het iets uitmaakte, maar je weet maar nooit met GTA IV.
Geplaatst: 26 april 201213 jaren comment_1940108 Ik wil me ff melden ik heb m een paar keer geholpen. Maar hij heeft xliveless in de map staan C:/Rockstargames/GTA iv in die path dus de installatie map. De savegame heeft hij staan in de map C:/documenten/rockstargames/gtaiv/savegames. Hij heeft het precies hetzelfde als ik heb staan en dezelfde savegame en xliveless,en bij mij werkt het prima? Dus het probleem zit ergens anders.
Geplaatst: 27 april 201213 jaren Auteur comment_1940173 Vraag me niet hoe, maar ik verwijderde de savegame map uit de GTAIV map en hij doet het :dans: :dans: :dans: Heel erg bedankt! ----------------------------------------------------------------------------------------- Huh hij doet het nu opeens niet meer. -----------------------------------------------------------------------------------------\ En nu weer wel Bewerkt: 27 april 201213 jaren door marlenn
Wie heeft een volledige save-game voor pc met turtial? want deze lukt niet bij mij.