Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Messi

Deze heb ik sinds een lange tijd niet photoshoppen gemaakt, ook de eerste keer met een Nederlandse Photoshop

Messi.jpg

Rate plz

Featured Replies

Vind 'm wel aardig. Het eerste wat ik zag is het feit dat Messi z'n hoofd geburned lijkt o.i.d, mijn aandacht gaat veel te snel naar dingen die wat meer van mijn scherm af spatten zoals o.a. de effecten. Probeer trouwens ook voortaan de render niet precies in het midden te plaatsen, ziet er wat professioneler uit en maakt het imo makkelijker om effecten aan een zijde kwijt te kunnen. De tekst vind ik goed gelukt, de blokjes er achter doen ook lekker mee. Voor mijn gevoel is je design ook nog niet helemaal af, je kan de effecten denk ik het beste nog een beetje uitbreiden, alles lijkt nog een beetje opgekropt in het midden. In het vervolg zou je ook nog kunnen proberen als je de effecten niet wilt uitbreiden om de overgang van licht naar donker wat soepeler te laten lopen. Dat kan je doen door Filter - Render - Lighting Effects te gebruiken of heel voorzichtig met de burn tool te burnen. Ik zie aan je effecten dat je de skills hebt, alleen je benut ze nog niet goed. Ik ben benieuwd wat je in de toekomst laat zien, er zit potentie in.

  • Author

Thx! ik zal vandaag of morgen ff een V2tje maken en dan ff alle punten die jij opnoemde bewerken (behalve render in het midden :puh:)

Bedankt voor de rate!

  • Author

Hier kan ik helaas niks meer mee vanwege de vele, vele applied images, helaas :S

Hier kan ik helaas niks meer mee vanwege de vele, vele applied images, helaas :S

Ik ken het probleem, dan moet je weer bijna opnieuw beginnen. Als je zeker weet dat het eindresultaat het waard is kun je het alsnog proberen denk ik?

  • Author

Ik vond het toch niet bepaald een geweldige sig, nu kom ik der weer een beetje in en maak ik veel mooiere :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.