May 14, 201213 yr Vier jaar geleden leverde kampioen Spanje met David Villa de topscorer van het EK. Lukt het Villa nogmaals, of scoort iemand anders de meeste doelpunten? Stem in de poll, en licht je keuze toe in een bericht hieronder.
May 14, 201213 yr David Villa raakt misschien nieteens op tijd fit voor het EK, dus zijn naam zou je er eigenlijk nog mogen uitlaten, helaas..
May 15, 201213 yr Wij leveren de topscoorder; van Persie of Huntelaar, daar kan ik alleen niet tussen kiezen
May 15, 201213 yr Ik heb voor Gomez gestemd, aangezien ik niet verwacht dat Nederland ver gaat komen op dit EK. Ik zie Duitsland verder komen, en dus ook meer scoren. Mario Gomez is wat dat betreft echt een held.
May 17, 201213 yr Ik heb voor Gomez gestemd, aangezien ik niet verwacht dat Nederland ver gaat komen op dit EK. Ik zie Duitsland verder komen, en dus ook meer scoren. Mario Gomez is wat dat betreft echt een held. Dat denk ik ook. Verwacht ook niet dat Nederland ver komt.
May 17, 201213 yr Ik heb voor Gomez gestemd, aangezien ik niet verwacht dat Nederland ver gaat komen op dit EK. Ik zie Duitsland verder komen, en dus ook meer scoren. Mario Gomez is wat dat betreft echt een held. Dat denk ik ook. Verwacht ook niet dat Nederland ver komt. Verwacht het ook niet. Denk dat ze derde worden in de poule, na Duitsland (1) en Portugal (2).
May 18, 201213 yr Is Klose niet meer een basisspeler dan Gomez? Dan denk ik eerder Klose. Denk trouwens wel dat we van Portugal en Denemarken winnen hoor.
May 18, 201213 yr Ik denk dat de bondscoach van Duitsland eerder voor Gomez in de spits kiest dan Klose. Gomez heeft volgens mij ook een veel beter seizoen gedraaid. Is na Huntelaar de topscoorder van de Duitse Bundesliga. Ik denk ook daarom dat Gomez topscoorder word. Hij heeft echt een goed seizoen gehad en is een spits die makkelijk scoort. Is Huntelaar ook, maar ik denk dat van Marwijk van Persie in de spits opstelt en Huntelaar op de bank.
May 21, 201213 yr Ik denk dat Zlatan voor een verrassing gaat zorgen. Ze komen niet ver maar Zlaten gaat in de groepsfases vlammen.
May 30, 201213 yr *BUMP* Zo, tijd voor mijn voorspelling. De topscorer komt vrijwel altijd van een land dat bij de laatste 4 komt. Daarvoor komen bij mij een aantal landen in aanmerking, maar de meesten hebben óf -volgens mij- geen spits die topscorer kan worden (Italië, Portugal, Spanje), óf een te zware poule om veel te scoren (Duitsland, Nederland). Dan blijft bij mij Frankrijk over en dus Karim Benzema. Die wordt volgens mij topscorer van het EK.
May 30, 201213 yr Fernando Torres (Spanje) (0 stemmen [0.00%]) Hehe.. Ik hoop op Klaas-Jan Huntelaar, heb echt geen idee wie er topscorer zou worden, valt amper te voorspellen. Van van Persie zou het me ook niet verwonderen dat ie topscorer wordt..
June 8, 201213 yr Ik heb toch nog gewisseld van topscorer. Nooit goed natuurlijk bij het invullen van pooltjes, want nu zal je net zien dat Karim Benzema écht topscorer wordt. Maar toch: hij scoort vrij weinig in het Franse elftal, dus ik ga voor iemand anders. Niemand minder dan de Rus Aleksandr Kerzhakov
Vier jaar geleden leverde kampioen Spanje met David Villa de topscorer van het EK. Lukt het Villa nogmaals, of scoort iemand anders de meeste doelpunten? Stem in de poll, en licht je keuze toe in een bericht hieronder.