Geplaatst: 6 oktober 201212 jaren comment_1969678 Hallo Leden, Nadat ik vandaag in IV de metro is wilde gebruiken kwam ik er achter dat ik er niet in kan. Ook is me opgevallen dat ik het bericht niet meer krijg van : "Press F to enter a train." Weten jullie wat het probleem is? Alvast Bedankt.
Geplaatst: 6 oktober 201212 jaren comment_1969680 Mogelijke uitleg: Had je toen toevallig één ster Wanted-level?
Geplaatst: 6 oktober 201212 jaren comment_1969682 Met 1 ster wanted kun je nog wel de metro in. Volgensmij kun je vanaf 2 of 3 sterren geen metro meer in en als je dat toch probeert krijg je zo'n melding dat de metro's niet meer mogen rijden van de politie
Geplaatst: 6 oktober 201212 jaren Auteur comment_1969686 Met 1 ster wanted kun je nog wel de metro in. Volgensmij kun je vanaf 2 of 3 sterren geen metro meer in en als je dat toch probeert krijg je zo'n melding dat de metro's niet meer mogen rijden van de politie Heb het net geprobeerd maar ook zonder wanted level kan ik er niet in.
Geplaatst: 6 oktober 201212 jaren comment_1969700 Hmm, dat is best vreemd, ik weet ook niet van een bepaalde periode dat je geen metro kunt nemen, dus ik zou niet zo snel iets kunnen bedenken. Ik neem aan dat je zonder mods speelt? (hoewel de kans klein is dat dat er rechtstreeks iets mee te maken heeft)
Geplaatst: 6 oktober 201212 jaren comment_1969715 Ik vraag me af of je dan nog wel in kunt stappen in die kabelbaan of als passagier in een taxi
Geplaatst: 7 oktober 201212 jaren Auteur comment_1969746 Hmm, dat is best vreemd, ik weet ook niet van een bepaalde periode dat je geen metro kunt nemen, dus ik zou niet zo snel iets kunnen bedenken. Ik neem aan dat je zonder mods speelt? (hoewel de kans klein is dat dat er rechtstreeks iets mee te maken heeft) Bedankt! Het was de metro mod, heb hem nu er uit gehaald nu kan ik er weer in. Bedankt voor het reageren
Hallo Leden,
Nadat ik vandaag in IV de metro is wilde gebruiken kwam ik er achter dat ik er niet in kan.
Ook is me opgevallen dat ik het bericht niet meer krijg van : "Press F to enter a train."
Weten jullie wat het probleem is?
Alvast Bedankt.