Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Geen watermerk in video's GTA IV

Dag allemaal,

Ik ben samen met een klasgenoot een film aan het maken in GTA IV en daarbij gebruik we de Video Editor. Het probleem hierbij is echter dat de game automatisch na zo'n 4 seconden een watermerk laat oplichten. Nu heb ik al een mod gedownloadt (No Watermark Mod) maar die laat alleen het Rockstar-logo rechts onderin weg. Weet iemand hoe ik de rest ook weg krijg?

Featured Replies

Je kan het beeld bijsnijden, ik weet alleen niet meer zeker als dat in GTA zelf kon of bij een videobewerkingsprogramma. Dit is op zich wel een goede oplossing.

Het is lang gelden dat ik nog met de video editor gewerkt heb van GTA IV, maar dit is misschien op te lossen door het filmpje gewoon te laten afspelen en niet te renderen. Tijdens het afspelen neem je het dan op met een programma als Fraps. Ik weet niet meer of je het complete filmpje kan afspelen zonder te renderen, maar als dat het geval is, dan lijkt dit me een oplossing.

  • Author

Met Fraps zou kunnen ja, maar dan heb je die teller bovenin, dat is ook niet echt handig. Is er geen mod die die zinnetjes gewoon simpelweg weg haalt?

Fraps neemt die teller niet op in een filmpje dacht ik, niet bij de betaalde versie althans. Of er zo'n mod bestaat zou ik niet weten.

Je kan die teller in de game als je Fraps gebruikt uitschakelen bij het FPS gedeelte. Selecteer dan Hide overlay. ;)

Edited by Sammie_GTA

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.