Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

[Sig] CS:GO

Hallo,

Deze keer geen "falende" sig, of iets dergelijks, maar een waar ik tijd in heb gestoken:

opxo4h.jpg

Ik zelf vind hem goed gelukt. Ik heb 4 eigen renders gemaakt (normaal deed ik alleen renders van internet).

O.A Smoke en de camo op de achtergrond. Zo intotaal ± 7 renders in verwerkt.

Rate erop los!

Featured Replies

Erg mooi gemaakt! :tu:

Het lettertype is goed gelukt en de man tussen Super en Gtagamer komt ook leuk uit.

Die kras trouwens, had je die niet gebruikt in de singature van muse?

  • Author

Ja, zelfde render

:tu:

Ik vind dit een hele goede signature van je. Je kunt echt zien dat je er op vooruit gaat. De achtergrond is goed gekozen en, hoewel de achtergrond misschien wel iets meer "grungy" had mogen zijn, ziet de achtergrond er goed uit. Daarbij past de render ook goed, en is hij ook nog eens goed geplaatst. Je textures om de render heen hadden misschien wel iets onduidelijker mogen zijn, en misschien had je ook wat meer textures kunnen toevoegen, maar zo komt de render goed naar voren. De tekst is ook goed. Dat mannetje van het Counter Strike logo staat er ook leuk tussen.

Al met al is het een goede signature. Je beste tot nu toe!

  • Author

Dank je, ik ben blij dit te horen :)

Goed bezig, moet ik zeggen. Je steekt er tijd in en je wordt in mijn ogen dus ook beter. Ik vind de achtergrond en de render goed bij elkaar passen en de krats zorgt ervoor dat je niet alle focus legt op de render in het midden. De tekst is prima, maar persoonlijk zou ik de tekst niet centraal in de onderkant van de sig zetten, maar wat kleiner en anoniemer ernaast. Ook denk ik dat het nog vetter geweest zou zijn als je toch met wat kleureffecten had gespeeld. Deze tutorial is daar een goede leidraad voor en kan je denk ik verder helpen om je signatures nog beter te maken.

KUTGW! :tu:

Mijn eerste indruk van de sig is dat 'ie over het algemeen een beetje grauw is. Veel zwart-wit dus, waar op zich niets mis mee is natuurlijk, maar persoonlijk hou ik wat meer van kleurgebruik in een signature (maar laten we dat toeschrijven op een kwestie van smaak). Met de render van de soldaat had je naar mijn mening nog wat meer kunnen doen, door hem bijvoorbeeld op één of andere manier wat meer te verwerken in de achtergrond. Nu lijkt het alsof je 'm er gewoon hebt ingeplakt en er daarna niet veel meer mee gedaan hebt. De krassen die je achter de soldaat hebt geplaatst vind ik wel iets hebben en iets toevoegen aan de sig als geheel.

Over het gebruik van tekst twijfel ik een beetje. Ik hou normaal gesproken namelijk van tekst met een wat kleiner lettertype, maar hoe langer ik kijk, hoe meer ik dit relatief grotere lettertype kan waarderen.

Achtergrond: 7

Kleuren: 6,5

Render: 7

Effecten: 7

Tekst: 7,5

Originaliteit: 7

Algehele indruk: 7,5

Totaal: 7,1

*** Hoogste rate ooit:

Road Trip - Space Design! van Levi. Cijfer: 9.6. ***

Edited by Froodooo

  • Author

Ik heb de killzone tutorial geprobeert die cabyon had aangeraden, en ik zal er wat meer kleur in proberen te verwerken

  • Author

Ik weet niet of hij zo beter is, maar jullie mogen deze ook beoordelen:

raduz4.jpg

Ik vind de tweede veel beter gelukt, die tekst neemt niet teveel over van het geheel en het is veel duidelijker!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.