Jump to content
Geplaatst:
comment_2024573

Goedenavond,

Ik ben mezelf aan het inlezen om mijn pc te gaan (ver)bouwen, nu zou ik graag gta iv willen spelen onder anderen.

Hebben jullie tips en advies met welke onderdelen? Ben best wel een noob op dit gebied.

En is het te realiseren met een budget tussen de 300/400 euro?

Gr Daniel

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2024578

Upgraden gaat wel, een hele PC samenstellen niet..

Ok en met een upgrade is het wel te doen dan?

Had al naar de aanbevolen eisen op sites gekeken en dan zou het dus wel moeten lukken voor 300/350 euro?

Geplaatst:
comment_2024583

In dit topic kan je met behulp van de Flitskikker InfoTool de specs van je PC plaatsen. Anderen kunnen jou dan adviseren welke onderdelen van je computer een upgrade nodig hebben om GTA IV te kunnen spelen. Houd er wel rekening mee dat de minimale eisen zoals Rockstar die aangeeft wel heel erg minimaal zijn en geen al te fijne spelbeleving verzorgen.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2024783

Zoals gezegd hieronder de spes van mijn oude pc, ben benieuwd of het nog de moeite waard is:

Processor: Intel Pentium 4 cpu 3.00GHz (Dual Core)

kloksnelheid: 3000 MHz

geheugen: 1022 mb

Videokaart: Nvidia GeForce 7300

Besturing: Windows Vista Home Premium.

Zoals ik al eerder vertelde, ben een noob op computer gebied.

Is het nog de moeite waard om te gaan upgraden of maar een nieuwe pc gaan aanschaffen?

De pc ga ik eigenlijk alleen maar gebruiken om sowieso gta IV te spelen en voor de huis tuin en keukendingen gebruik in de laptop wel.

Adviezen over prijzen ed zijn van harte welkom.

Gr Daniel

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2024831

Hebben jullie nog tips/adviezen wat voor pc het zou moeten worden en dan ook wat voor prijskaartje hieraan gaat hangen.

Ben geen hardcore gamer op de pc en het hoeft ook niet nieuwste van het nieuwste en beste van het beste. Grafics hoeven ook niet op max max te draaien. Ga hem dus eigenlijk het meest voor GTA IV gebruiken.

Gr Daniel

Geplaatst:
comment_2024833

Hebben jullie nog tips/adviezen wat voor pc het zou moeten worden en dan ook wat voor prijskaartje hieraan gaat hangen.

Ben geen hardcore gamer op de pc en het hoeft ook niet nieuwste van het nieuwste en beste van het beste. Grafics hoeven ook niet op max max te draaien. Ga hem dus eigenlijk het meest voor GTA IV gebruiken.

Gr Daniel

Daniel, een PC komt goed, met het juiste prijskaartje.

Wat al een voordeel is, is dat je een PC wilt en geen laptop. PC's zijn nogal goedkoop vergeleken met een laptop. Waar je op moet letten is de kloksnelheid (aangegeven in gHz) en je videokaart.

Ikzelf heb een voorkeur aan nVidia, maar dat kan bij jou anders zijn. Als je een eigen PC laat bouwen, en vooral een gamepc, kun je voor 1000 euro een flink dingetje laten maken. Jij checkt wat je wilt en degene zet het er voor je in. Het is veel geld, maar dat is een kwestie van sparen.

http://www.notebookcheck.net/

Deze site is vooral voor notebooks, maar voor videokaarten kun je hier even checken. Als je nummer één videokaart in je PC stopt, dan kan je GTA IV makkelijk draaien. Kost veel uiteraard.

Nog vragen? Stel ze gerust.

Geplaatst:
comment_2024840

Hij wil bijna alleen gta IV kopen waarom zou je dan een pc van 1000 euro adviseren... :7

Voor een 600 à 800 euro moet er wel iets samen te stellen zijn dat gta IV makkelijk aan kan. :)

Bewerkt: door Woody268

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.