Geplaatst: 10 mei 201312 jaren comment_2040430 Hoi hoi, Ik heb me rot gezocht naar een SparkIV versie die het wel doet ik heb alles wel zo'n beetje geprobeerd maar steeds als ik het open doet die het niet.. Krijg het venster ''werkt niet meer'' elke keer.. Kan iemand me verder helpen?
Geplaatst: 10 mei 201312 jaren comment_2040433 Dit is de officiële downloadlijst dus die zouden wel moeten werken. Ik zou gaan voor de 6.9 en niet voor de 7.0 beta.
Geplaatst: 10 mei 201312 jaren Auteur comment_2040468 Helaas krijg ik weer die error, ik heb die lijst allemaal geprobeerd dus allemaal die melding met ''Werkt niet meer'' doe ik iets fout moet ik het ergens installeren geen idee heb er eerder mee gewerkt maar nu doet het niks..
Geplaatst: 11 mei 201312 jaren comment_2040568 Je moet gewoon het .zip bestand downloaden en dan uitpakken naar een map, maakt niet uit welke. Dan gewoon de SparkIV.exe uitvoeren zou moeten werken, maar daar loopt het jouwe dus vast? Anders moet je 'ns rechts klikken en "uitvoeren als admin" nemen.
Hoi hoi,
Ik heb me rot gezocht naar een SparkIV versie die het wel doet ik heb alles wel zo'n beetje geprobeerd maar steeds als ik het open doet die het niet..
Krijg het venster ''werkt niet meer'' elke keer..
Kan iemand me verder helpen?