Jump to content
Geplaatst:
comment_2047873

Ik heb een vraagje!

Ik ben net begonnen aan TBOGT, maar ik kan alleen nog niet een hang out starten met Henrique of Armando.

Hoe kan ik dat wel doen of wanneer kan ik dat wel doen?

Alvast bedankt!

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2047875

Wat bedoel je exact met Hang Out? De Drug Wars? Want die kun je doen na de missie Corner Kids. Voor andere mogelijkheden weet ik het niet zeker, maar die komen denk ik ook vrij bij deze missie, normaal toch?

Geplaatst:
comment_2047877

Dat zou ook na die desbetreffende missie moeten vrijkomen voor zo ver ik het juist kan herinneren. Kan ook 1 missie later zijn. Kan in ieder geval nergens een bevestiging vinden.

Geplaatst:
comment_2047909

Je moet Clocking Off halen, daarna kun je gaan hangen met Armando en Henrique.

Klopt, ik heb het zojuist voor de zekerheid nog even getest ingame. Voor de missie Clocking Off is het alleen maar mogelijk om Armando en Henrique te bellen om je wapens en/of voertuigen te leveren, de friendship mogelijkheden komen pas na die missie.

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.