Jump to content
Geplaatst:
comment_2066346

Hallo allen,

Ik ga weer beginnen met het spelen van Liberty City Stories, en ik vroeg me af hoeveel voertuigen (dus niet welke) jullie in je garage's hebben staan.

Natuurlijk, het spel zegt dat je maar een totaal van 6 kan in de 3 garages. Door de truc die iedereen wel kent kunnen er natuurlijk veel meer.

Dus, post gerust hier hoeveel je per garage hebt (graag ook hoeveel in welke garage) zodat ik me daar een beetje naar toe kan werken.

Dank,

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2069660

Eigenlijk plaats ik vrijwel niks in de garage's. Heb het niet zo op speciale voertuigen. Leuk om eens in te rijden, maar niet meer dan dat. Ik steel gewoon altijd een voertuig als ik naar buiten stap. :)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.