Geplaatst: 9 augustus 201311 jaren comment_2066346 Hallo allen, Ik ga weer beginnen met het spelen van Liberty City Stories, en ik vroeg me af hoeveel voertuigen (dus niet welke) jullie in je garage's hebben staan. Natuurlijk, het spel zegt dat je maar een totaal van 6 kan in de 3 garages. Door de truc die iedereen wel kent kunnen er natuurlijk veel meer. Dus, post gerust hier hoeveel je per garage hebt (graag ook hoeveel in welke garage) zodat ik me daar een beetje naar toe kan werken. Dank,
Geplaatst: 18 augustus 201311 jaren comment_2069660 Eigenlijk plaats ik vrijwel niks in de garage's. Heb het niet zo op speciale voertuigen. Leuk om eens in te rijden, maar niet meer dan dat. Ik steel gewoon altijd een voertuig als ik naar buiten stap.
Hallo allen,
Ik ga weer beginnen met het spelen van Liberty City Stories, en ik vroeg me af hoeveel voertuigen (dus niet welke) jullie in je garage's hebben staan.
Natuurlijk, het spel zegt dat je maar een totaal van 6 kan in de 3 garages. Door de truc die iedereen wel kent kunnen er natuurlijk veel meer.
Dus, post gerust hier hoeveel je per garage hebt (graag ook hoeveel in welke garage) zodat ik me daar een beetje naar toe kan werken.
Dank,