Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
Posted

Hallooo...

Hoe kan ik een erg simpele Total Conversion mod maken? Gewoon een hele simpele.

Bijvoorbaat dank,

Ezra

Featured Replies

Uhm... Wacht... Wat?

Een "total conversion" betekent dat je zo ongeveer iedere texture vervangt, voertuigen in je thema zet, kleding aanpast etc. etc. Dat gaat niet echt samen met "heel simpel".

Je zou natuurlijk 1 teletubbie skin kunnen maken, de hele map deleten en één groene heuvel mappen.. Dat zou dan ook een TC zijn. Maar ja..

  • Author

Maar hoe moet dat dan :puh: Dat was de vraag.

Je moet:

1) Modellen > alle models moeten opnieuw gemaakt worden.

2) Scripten > alle scripts moeten opnieuw worden gemaakt (of in ieder geval alle missies)

3) Mappen > de modellen moeten ingame

4) Overige > veel andere soorten modding.

Kan je al modden? Zo niet, zet het uit je hoofd.

  • Author

Ik wil het modden leren.

Begin dan maar om eerst kleine mod's te maken voor je een TC wil doen. ;)

Voor een TC bestaat geen tutorial. Je zou feitelijk alle andere tutorials aan elkaar moeten knopen, dan kan je aan de gang.

Je zou eens kunnen starten met uitvragen welke tools er zijn voor bijvoorbeeld het exporteren/aanpassen/terug importeren van een voertuig. Begin in kleine stapjes. Als je de smaak te pakken krijgt redt je het best een TC te maken, zo niet dan is het niet aan jou besteed. Dat is wat Dutchy ook bedoelt: begin eerst klein, want zonder die ervaring kom je al helemaal niet tot een TC. ;)

  • Author

Thanks voor de reacties! Slotje mag er op..

Ik wil het modden leren.

Heel leuk idee, ik hoop dat het je lukt. Wil je III-era of IV modden? Beiden heeft voor- en nadelen. III-era is helemaal opgeplozen en goed gedocumenteerd; IV modding een héél stuk minder. IV modding heeft ook minder mogelijkheden, bijvoorbeeld CLEO bestaat niet voor IV. Maar IV is natuurlijk een recentere GTA en wellicht bruikbaar voor GTA V modding.

Vervolgens moet je bepalen wat je wilt leren. Texturing is vrij eenvoudig, maar is niet zo leuk. Dat is slechts het veranderen van een plaatje ingame. Dan heb je modelling en scm-scripten; twee modding-soorten die veel tijd en energie kosten om te leren.

Het is zeker een leuk doel, maar je leert het niet van de één op de andere dag. Maar het is het allemaal waard als je het eenmaal kunt. De modding community is altijd een erg leuke, interessante en hechte community geweest. Zowel nationaal als internationaal.

  • Author

Bijde, namelijk SA en IV wil ik het modden proberen. En het modellen wil ik leren, met name mapping...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.