Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

''The Extraction'' missie

Geplaatst:

In die missie genaamd "the extraction'' moet je met trevor vliegen, vervolgens met micheal gebouw afklimmen, en dan bij de IAA iemand meenemen. Alleen staan er 3 gewapende agenten voor je, die je dan moet knallen met Franklin, er staat dus: Switch to Franklin. Alleen kan dus niet switchen, ook niet als ik het knopje indruk voor de hele tijd tot die agenten beginnen te schieten. Hulp? Alvast bedankt.

Featured Replies

Geplaatst:

Switch je wel goed. Want je moet wel het onderste knopje van dpad indrukken op ps3 tenmiste

Geplaatst:
  • Auteur

Ja heb daarna ook nog getest zonder missie of de knop het wel deed, en overigens bij skip kom ik precies bij hetzelfde gedeelte. Kan het zijn door een of andere bug waar ik vandaag over las?

Geplaatst:

In missies hoef je bij verplichte switches dat je het character ziet knipperen alleen kort te tikken op de onderste d-pad. Misschien heb je daar wat aan.

Geplaatst:
  • Auteur

Ik zie het ''knippergedeelte'' dus niet. Beetje raar, je kan dan helemaal niets, je hebt alleen die kerel vast met een pistool tegen zijn hoofd. Hoop dat er nog reacties komen

Geplaatst:

Door updates die R* recentelijk heeft uitgebracht om problemen die met name te maken hebben met GTA: Online hebben veel mensen last van het gegeven dat je niet naar bepaalde personages kan switchen. Ik heb dat ook, ik kan niet naar Michael switchen om een missie te beginnen. Ik vermoed dat dit ook bij jou het probleem is, immers, jij hebt ook problemen om van personage te switchen. Gek genoeg vind ik geen andere mensen op het internet die hetzelfde probleem hebben als jij bij deze missie.

Nu kun je alleen rustig afwachten tot de volgende update van Rockstar en jezelf in de gigantische speelwereld vermaken. Of iemand anders moet met een oplossing komen die zou helpen. Ik heb gehoord dat als je even op Online zou spelen en dan terugkeert in singleplayer, dat switchen het dan weer (even) zou doen. Maar om eerlijk te zijn betwijfel ik ten zeerste dat de net genoemde methode werkt.

Succes!

Geplaatst:
  • Auteur

Ik weet niet hoe, maar de missie is nu wel geslaagd, de switch lukte, en inderdaad hielp de update wel:)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.