Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089752 In dit topic is het toegestaan je rekenmachine te showen. Het is niet de bedoeling om advies te vragen voor een nieuwe rekenmachine, wend u hiervoor naar dit topic alstublieft! Mijne is een Casio FX92 2D+: Ik had een 2D, maar die ben ik op mysterieuze wijze kwijtgeraakt..De 2D verkochten ze niet meer, dus heb ik me maar de 2D + aangeschaft.
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089759 2 Casio's. Allebei aanbevolen door school, de eerste heb ik van mijn zus overgenomen, tweede begin dit schooljaar aangeschaft. De tweede heeft mijn zus ook nog. Klein verschil: die van mij is USB 2.0, die van mijn zus komt wel overeen met de foto (1.0?). Maar het enige zichtbare verschil is dat onder de display USB Power Graphic 2.0 staat Bewerkt: 7 oktober 201311 jaren door _Night-Men_
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089761 Schopje gegeven naar de "stamkroeg". >>> Door Phoenyxar: Ervaren keeper als ik ben heb ik hem dan ook kunnen pakken!<<< >>> Door Megadreams: Ik eis een penalty voor die schop die je me erna gaf! <<< >>> Door Phoenyxar: Ik eis voor een beoordeling van de hawk-eye! Ow wait, verkeerde sport?<<< >>> Door Megadreams: Ik eis een vervanging voor Phoenyxar! Hij weet niet eens meer wat voetbal is.<<< >>> Door Phoenyxar: Zegt de speler die met volle kracht de bal richting de kantine heeft getrapt! <<< >>> Door Megadreams: :$ Maar ik ben dan ook veel te moe om goed te kunnen sporten.<<< >>> Door Phoenyxar: Ik eis een vervanging voor Megadreams! Welk Megalid voelt zich geroepen?<<< >>> Door Megadreams: Geweigerd<<< >>> Door Phoenyxar: Dan zal ik er NandroDavids en zijn epische Megaledenlijst er even gaan bijhalen! Hmpf!<<< >>> Door Megadreams: Die heb ik helaas weggegooid. Veel succes ermee!<<< >>> Door Phoenyxar: Moet je wel best sterk voor zijn, om zomaar even NandroDavids weg te gooien.<<< >>> Door Megadreams: Dat noemen ze... spieren kweken. <<< >>> Door Phoenyxar: Jaja, steroïden slikken zeker! <<< >>> Door Megadreams: Mooie "&uiml;" heb je daar.<<< >>> Door Phoenyxar: "Duuuuuutchyyyyy, fixen die handel!"<<< >>> Door Megadreams: Dutchyyyyyyyyyyyyyyy!<<< >>> Door Guardian1980: Vermoeiend dit...<<< >>> Door Megadreams: Typen is ook zooooooo vermoeiend.<<< >>> Door Phoenyxar: Die rode kleur is vermoeiend voor de ogen. Is er ook roze?<<< >>> Door Megadreams: Zoals dit?<<<
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089767 Hier heb ik dus 100 euro aan moeten besteden, een schande!
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089773 Heb een Casio fx92 2D+, een Texas Instruments 34 en een Texas Instruments 84 Plus. Die eerste en laatste zullen wel gekend zijn, die tweede daarentegen... Is verplicht rekenmachine aan de universiteit. De andere twee zouden blijkelijk te geavanceerd zijn en zijn dus ook verbannen bij examens.
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089797 De 'Casio fx-82ES'.. Toppertje hoor, dit is mijn zesde jaar ermee!
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089842 It's BIG Bewerkt: 7 oktober 201311 jaren door GrandTheftHaye
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089890 Hier heb ik dus 100 euro aan moeten besteden, een schande! Ik heb er hier nog 1tje liggen, kopen?
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089912 En ik maar zeker weten dat dit weer een topic van Sublime is...
Geplaatst: 7 oktober 201311 jaren comment_2089917 Hier heb ik dus 100 euro aan moeten besteden, een schande! Ik heb er hier nog 1tje liggen, kopen? Ik hoef er geen tweede nee...
In dit topic is het toegestaan je rekenmachine te showen.
Het is niet de bedoeling om advies te vragen voor een nieuwe rekenmachine, wend u hiervoor naar dit topic alstublieft!
Mijne is een Casio FX92 2D+:
Ik had een 2D, maar die ben ik op mysterieuze wijze kwijtgeraakt..De 2D verkochten ze niet meer, dus heb ik me maar de 2D + aangeschaft.