Geplaatst: 16 oktober 201312 jaren Is er na lvl 16 nog een kans of een manier om je karakter aan te passen? Want ik wil een andere huidskleur en de ogen van men karakter staan steeds wijf open -,-
Geplaatst: 16 oktober 201312 jaren Helaas, is dat niet mogelijk. Of je moet een geheel ander poppetje maken.
Geplaatst: 16 oktober 201312 jaren Ik had ergens gelezen dat je om de zoveel tijd de optie hebt om je karakter aan te passen. Ik denk iedere maand een keer.
Geplaatst: 16 oktober 201312 jaren ik kreeg na de laatste update de kans op mijn character te veranderen. Ik koos om dat niet te doen. Hierna kreeg ik de vraag of ik dat echt niet wilde, omdat het later niet meer kan. Ik denk dus dat je overnieuw zal moeten beginnen om met een andere character te spelen.
Geplaatst: 16 oktober 201312 jaren Auteur Ik had ergens gelezen dat je om de zoveel tijd de optie hebt om je karakter aan te passen. Ik denk iedere maand een keer. Waar las je dit?
Is er na lvl 16 nog een kans of een manier om je karakter aan te passen? Want ik wil een andere huidskleur en de ogen van men karakter staan steeds wijf open -,-