Geplaatst: 24 oktober 201311 jaren comment_2095923 Hallo ! Soms doe ik een deathmatch of iets anders en dan krijg ik op het einde te zien dat ik heb gefaald om het extra doel te behalen, zoals gebruik alleen de pistool. Mijn vraag is; Hoe kan ik dit zien voordat ik de missie begin? Want ik heb er niet zo veel aan om na de missie pas te weten wat het doel was. Hopelijk snapt iemand mijn vage uitleg een beetje, Sorry! Ben de juiste woorden ff kwijt.
Geplaatst: 24 oktober 201311 jaren comment_2096071 hey aan het begin als de dm begint staat er links onder in je scherm de extra opdracht succes
Geplaatst: 3 november 201311 jaren comment_2101066 Bedankt ! Ga er vanavond ff op letten Je kan ook in-game er naar kijken! Als je 2x naar met het pijltje naar beneden drukt ( Om je map te vergroten! ) Goodluck!
Hallo !
Soms doe ik een deathmatch of iets anders en dan krijg ik op het einde te zien
dat ik heb gefaald om het extra doel te behalen, zoals gebruik alleen de pistool.
Mijn vraag is; Hoe kan ik dit zien voordat ik de missie begin?
Want ik heb er niet zo veel aan om na de missie pas te weten wat het doel was.
Hopelijk snapt iemand mijn vage uitleg een beetje, Sorry! Ben de juiste woorden ff kwijt.