Geplaatst: 11 november 201311 jaren comment_2104187 Hallo, Ik heb vandaag met GIMP eens een signature proberen te maken. Ik zou graag weten wat ik beter kan doen. Alvast bedankt, Bewerkt: 11 november 201311 jaren door RobinSA
Geplaatst: 11 november 201311 jaren comment_2104188 Wat heb je precies gedaan? Een achtergrond + een render + wat tekst? Dat is een beetje simpel en je kunt dan beter even een tutorial op bijvoorbeeld YouTube zoeken. Ik kan dit niet echt raten want het is gewoon wat simpel knip- en plakwerk..
Geplaatst: 11 november 201311 jaren comment_2104193 Tof dat je aan de gang bent met sigs maken man. Je hebt een nogal ongebruikelijk formaat gekozen, maar dat is op zich niet erg. In tegenstelling tot Venzio vind ik het eigenlijk wel goed dat je het simpel hebt gehouden, je moet vooral niet te moeilijk beginnen. Wat me wel opvalt is de korreligheid van je afbeelding, wat komt doordat je je signature als .jpg hebt opgeslagen. Probeer dat volgende keer eens als .png te doen, scheelt een hoop. Verder zou je eens kunnen proberen volgende keer wat externe effecten toe te passen: textures, C4D's, dat soort dingen. In deze handige lijst staan er een heleboel. Als je dan ook nog wat tutorials uit dit subforum probeert, leer je waarschijnlijk een heleboel in korte tijd.
Geplaatst: 11 november 201311 jaren Auteur comment_2104194 Tof dat je aan de gang bent met sigs maken man. Je hebt een nogal ongebruikelijk formaat gekozen, maar dat is op zich niet erg. In tegenstelling tot Venzio vind ik het eigenlijk wel goed dat je het simpel hebt gehouden, je moet vooral niet te moeilijk beginnen. Wat me wel opvalt is de korreligheid van je afbeelding, wat komt doordat je je signature als .jpg hebt opgeslagen. Probeer dat volgende keer eens als .png te doen, scheelt een hoop. Verder zou je eens kunnen proberen volgende keer wat externe effecten toe te passen: textures, C4D's, dat soort dingen. In deze handige lijst staan er een heleboel. Als je dan ook nog wat tutorials uit dit subforum probeert, leer je waarschijnlijk een heleboel in korte tijd. Bedankt voor de tips
Geplaatst: 11 november 201311 jaren comment_2104195 Tof dat je aan de gang bent met sigs maken man. Je hebt een nogal ongebruikelijk formaat gekozen, maar dat is op zich niet erg. In tegenstelling tot Venzio vind ik het eigenlijk wel goed dat je het simpel hebt gehouden, je moet vooral niet te moeilijk beginnen. Wat me wel opvalt is de korreligheid van je afbeelding, wat komt doordat je je signature als .jpg hebt opgeslagen. Probeer dat volgende keer eens als .png te doen, scheelt een hoop. Verder zou je eens kunnen proberen volgende keer wat externe effecten toe te passen: textures, C4D's, dat soort dingen. In deze handige lijst staan er een heleboel. Als je dan ook nog wat tutorials uit dit subforum probeert, leer je waarschijnlijk een heleboel in korte tijd. Je moet zeker wel klein beginnen maar je kunt dan toch beter goed beginnen/proberen dan jezelf misschien dingen aanleren wat je dan als automatisme gaat doen?
Geplaatst: 11 november 201311 jaren Auteur comment_2104198 Tof dat je aan de gang bent met sigs maken man. Je hebt een nogal ongebruikelijk formaat gekozen, maar dat is op zich niet erg. In tegenstelling tot Venzio vind ik het eigenlijk wel goed dat je het simpel hebt gehouden, je moet vooral niet te moeilijk beginnen. Wat me wel opvalt is de korreligheid van je afbeelding, wat komt doordat je je signature als .jpg hebt opgeslagen. Probeer dat volgende keer eens als .png te doen, scheelt een hoop. Verder zou je eens kunnen proberen volgende keer wat externe effecten toe te passen: textures, C4D's, dat soort dingen. In deze handige lijst staan er een heleboel. Als je dan ook nog wat tutorials uit dit subforum probeert, leer je waarschijnlijk een heleboel in korte tijd. Je moet zeker wel klein beginnen maar je kunt dan toch beter goed beginnen/proberen dan jezelf misschien dingen aanleren wat je dan als automatisme gaat doen? Ik ben nu opzoek naar tutorials.
Geplaatst: 11 november 201311 jaren Auteur comment_2104258 Ik heb een nieuwere. http://i42.tinypic.com/1zqfpma.jpg Bewerkt: 11 november 201311 jaren door RobinSA
Geplaatst: 11 november 201311 jaren Auteur comment_2104301 Welke vind je het mooist? Want dan neem ik die als signature.
Hallo,
Ik heb vandaag met GIMP eens een signature proberen te maken.
Ik zou graag weten wat ik beter kan doen.
Alvast bedankt,
Bewerkt: door RobinSA